Biletleme sektöründe dijital devrim : Sosyotix!

SOSYOTIX_BasinBulteni_11Mart2013_ek2SOSYOTIX eğlence sektörünü dijital biletlemeye tanıştıran ve sektöre yepyeni bir soluk getiren bir biletleme firmasıdır. Biletleme sektörüne getirdiği yeniliklerle ön plana çıkan SOSYOTIX, Türkiye’de ilk defa dijital biletleme sistemini hayata geçirdi.

Türkiye’de bir ilk: İster kağıt, ister dijital bilet!

Biletleme sektörüne sunduğu yenilikçi çözümlerle öne çıkan SOSYOTIX’ten satılan etkinliklere, klasik kağıt biletin yanı sıra, Passbook, SMS bilet, PDF bilet gibi seçeneklerin sunulduğu “dijital” biletlerle de girilebiliyor. Türkiye’de ilk defa uygulanan bu sistem sayesinde isteyen kullanıcılar klasik kağıt bileti, isteyen kullanıcılar ise ceplerindeki akıllı telefonları kullanarak etkinliklere kolayca giriş yapabiliyorlar.

Gişe ve kuyruk derdine son: Biletler “anında” cebinizde!

SOSYOTIX yazılım ekibi, kağıt bilet sistemlerinin en önemli sorunları olan gişe arama, kuyruk bekleme, kaybolma, yırtılma, ıslanma, unutulma..vb problemleri ortadan kaldırmanın yolunu dijital biletlemede buldu ve fiziksel bir bilete ihtiyaç olmadan, ceplerimizdeki akıllı telefonları bilete dönüştüren yeni teslimat seçeneklerini Türkiye etkinlik pazarının kullanımına sundu.

Dijital bilet: Geleceğin bilet sistemi!

SOSYOTIX, özel tasarlanan altyapısı ile bileti kişiselleştiriyor ve tam anlamıyla ‘sosyal’ bir bilet sistemi olarak sunuluyor. Facebook, Twitter, Instagram, Foursquare gibi sosyal medya platformları ile tam uyumlu olarak geliştirilen SOSYOTIX, bilet alan kullanıcıları bire bir ‘tanıyor’ ve kişiye özel etkinlikler önerebiliyor, kullanıcıların favori etkinliklerini takip edebiliyor ve sunduğu rozet sistemi ile onlara çeşitli avantajlar ve indirimler önerebiliyor.

 Apple Passbook: Etkinlik sektörüne SOSYOTIX ile giriş yaptı!

SOSYOTIX’ten bilet alan iPhone kullanıcıları biletlerini Apple’ın sunduğu Passbook uygulamasına kolaylıkla aktarabiliyorlar. Dünyada çoğu havayolu şirketi olmak üzere yalnızca birkaç biletleme firmasının sunduğu bu özelliği Türk etkinlik sektörü ile SOSYOTIX tanıştırdı.

Şimdiden bilet alanların yoğun ilgisi ile karşılaşan bu özellik sayesinde iPhone’larını etkinlik bileti olarak kullanabildiklerini gören kullanıcılar, ‘çok memnun olduklarını’ ve ‘artık biletlerini bu şekilde kullanacaklarını’ belirttiler.

SOSYOTIX: Çevre dostu ve ekonomik!

SOSYOTIX’ten satın aldıkları biletlerde “dijital teslimat” seçeneğini seçen kullanıcılar, hem daha az ödüyorlar, hem de gereksiz kağıt israfını önleyerek doğanın korunmasına yardımcı oluyorlar.

Sahip olduğu gelişmiş IT altyapısı ve dijital biletleme teknolojisi sayesinde gişesiz çalışabilme seçeneği de sunan SOSYOTIX, etkinlik sahipleri, organizatörler ve mekanlar için hem daha ekonomik, hem de çok daha kullanışlı çözümler sunmakta.

Yazan 13 Mart 2013 Çarşamba. Kategori Son Dakika, Uygulamalar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME