Bing’den iPhone’a yeni uygulama

news-bing-iphone2

Bing, telefonlarında Google’ı kullanmak istemeyen Iphone kullanıcıları için yeni bir uygulama geliştirdi. Google’dan artık sıkılmış ve ya güvenmeyen kullanıcılar Bing’i tercih edebilecekler. Microsoft bu işi çok ciddiye alıyor ve bu uygulamayı bir an önce indirilebilir kılmak için uğraşıyor.

Google mobil uygulamaları gibi Bing’de ücretsiz olarak indirilebilcek. Bing uygulaması tıpkı internet sitesinin görüntüsünde ve hissinde olacak, arka planlar renkli resimlerle döşeli ve basitleştirilmiş menüsüyle kullanıma hazır hale getirilecek. Microsoft bunu geçtiğimiz Salı günü kendi blogundan yaptığı duruyu ile kullanıcılara bildirdi.

Kullanıcılar Bing haritalarına trafik bilgileri için sıra sıra ulaşma imkanına sahip olacaklar. Ayrıca Bing yerel olarak hava durumu, iş dünyası ve filmlerin hangi sinemalarda olduğuna dair bilgiler gibi birçok günlük hayatta kullanılan gerekliliklere de önem veriyor. Ancak Bing’in beta versiyonunda şimdilik hangi şehirler veya caddelerin Haritalama uygulamasında yer alacağına dair bir açıklama yapılmadı.

Yazan 18 Aralık 2009 Cuma. Kategori İnternet, Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME