Bir oyun klasiği olan Final Fantasy’nin iPhone versiyonu geliyor!

final fantasy iPoneRPG severlere müjde! Efsanevi RPG oyunu Final Fantasy ve Final Fantasy II, piyasaya sürüldüğü günden 20 yıl sonra, oyunun üreticisi Nintondo Entertainment System şirketinin piyasaya sürdüğü iPhone ve iPod touch versiyonları kullanıcıyla buluşuyor.

Final Fantasy geliştiricisi Square Enix, Facebook hesabında yazdıkları yazıyla bu muhteşem haberi Final Fantasy hayranlarına duyurdu, hatta yeni oyun sürümüyle ilgili bir web sitesi bile hazırladı.

iPhone versiyonunun piyasaya sürüleceği tarih ve fiyatı hakkında henüz bir açıklama yapılmasa da, oyunun iPod ve iPod touch arayüzlerine özel kontrol sistemleri, 1980’lerdeki orijinal sürümde olmayan yeni zindanlar ve oyun bitirildiğinde erişilebilecek bonus içerik olması bekleniyor. Square Enix’in yayınladığı ekran görüntülerinden, renklilik olarak oyunun orijinal NES versiyonuyla kıyaslandığında yeni bir yüze kavuştuğu söylenebilir.

Yazan 31 Ocak 2010 Pazar. Kategori Manşet, Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME