Bırak bu yıl hediyesini annen seçsin

gruphediyelogo_jpgMikser aldınız sevindi, elbise aldınız bayıldı, vazo aldınız gözleri doldu. O hiçbir şey istemedi, siz her şeyi vermek istediniz ama annenizin gerçekten istediği bir şeyi almakta şimdiye dek ne kadar isabetli davrandınız? Bu anneler gününde bir değişiklik yapın, kendi hediyesini seçmeyi ona bırakın!

Türkiye’nin ilk online para toplama platformu olma özelliği taşıyan Gruphediye.com, bu anneler gününde verebileceğiniz hediyeler konusunda ufkunuzu açıyor! Her anneler gününde alındıktan kısa bir süre sonra bir köşeye atılan hediyeler konusuna dikkat çeken Gruphediye.com, Gruphediye sistemi sayesinde böyle bir israfın önüne geçilebildiğine dikkat çekiyor.

Belki bir çocuğun belki de birkaç kardeşin bir araya gelerek toplayacakları tutarı Gruphediye Card’a yüklemeleriyle annelerin bu anneler gününde hediyelerini kendilerinin seçebileceğini söyleyen Gruphediye.com Kurucu Ortağı Melis Sadık İşbilen, konunun önemini şöyle vurguluyor: “Gereksiz hediyeler, tüm dünyada büyük bir sorun teşkil etmeye başladı. Bu hediyeler, hem ekonomiye hem de çevreye getirdikleri ağır yüklerin yanı sıra sevgili anneler için de büyük bir zaman kaybı. Gruphediye.com bu soruna nihai bir çözüm oluşturuyor; annesine hediye almak isteyenler bütçelerini Gruphediye.com’da oluşturdukları grup altında birleştiriyor ve bir banka kartıyla bunu ona hediye ediyor. Böylece anneler, istemedikleri hediyelerle uğraşmaktansa bu parayı dilediği her yerde kullanabiliyorlar.”

Gruphediye.com sizi bu anneler gününde en anlamlı, en yararlı hediyeyi vermeye davet ediyor.

Yazan 12 Mayıs 2013 Pazar. Kategori İnternet, Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME