Bircom’un yeni HD kulaklıkları ofisleri ve çağrı merkezlerini gerçek sesle tanıştırıyor

CC 520ip - Shoot 11İletişim teknolojileri alanında Türkiye’nin önde gelen kurumları arasında yer alan Bircom, yeni HD (high definition) kulaklıklarıyla ofis ve çağrı merkezlerinin telefon görüşmelerinde ulaştığı ses kalitesini en üst seviye çıkarıyor. İş dünyasına yönelik kulaklık çözümleri alanında dünyada teknoloji lideri konumunda bulunan Sennheiser Communications tarafından geliştirilen HD kulaklıklar, son dönemde kurumların yoğun olarak tercih ettiği IP tabanlı telefon sistemleriyle tam uyumlu olarak çalışıyor. HD kulaklıklar sayesinde IP tabanlı telefon sistemlerinin ses performansı en üst seviyeye yükseliyor ve iş dünyasının iletişimde yaşadığı ses kalitesi sorunları en düşük seviyeye iniyor. Kulaklıkların sunduğu doğal ve sıcak ses kalitesi sayesinde görüşme yapan taraflar sanki aynı masadaymış gibi konuşabiliyorlar. Sennheiser Telecommunications’ın üstün teknolojisiyle üretilen ve her biri HD özelliğine sahip CC 515IP, CC 520IP ve CC 550IP model kulaklılar ülkemizde Bircom güvencesiyle sunuluyor.

HD ses kalitesi iş yaşamında verimliliği artırıyor

Sennheiser Communications markalı HD kulaklıkların hem yüksek hem de düşük frekanslarda konuşma detaylarını en gerçekçi şekilde aktarması sayesinde çok daha verimli ve etkili telefon görüşmesi yapılabiliyor. HD kulaklık serisi, video konferans ve internet üzerinden yapılan sesli görüşmelerde haberleşme netliğini artıran yüksek ve gerçekçi ses kalitesi sunmasının yanında, çok sayıda gelişmiş özelliğe de sahip. Yeni HD serisi kulaklıkların “ultra gürültü filtreleme” özelliğine sahip mikrofonları, dışarıdan gelen tüm sesleri filtreliyor, ses karmaşasını engelliyor ve çalışanların yaptıkları görüşmeye odaklanmasını sağlayarak iş hayatında hataları azaltıyor, verimliliği yükseltiyor. IP tabanlı telefon sistemlerinde sıkça karşılaşılan bir sorun olan ekoları en düşük seviyeye indiren kulaklıklar, bu sayede görüşme yapan kişilerin birbirini daha net ve sorunsuz bir şekilde duyabilmesini sağlıyor. HD kulaklılarda aynı zamanda kulak sağlığını ani ses şoklarından koruyan “ActiveGard” teknolojisi de bulunuyor. Ses kalitesinde standartları yükselten yeni HD kulaklıklar, verimliliğe önem veren ofis ve çağrı merkezlerinden büyük ilgi görüyor.

Yazan 07 Mart 2010 Pazar. Kategori Donanım, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME