Birlikte spor yapmanın en güzel yolu ‘SWEATersApp’

Daha sağlıklı ve mutlu olmak için birbirini harekete geçiren, destekleyen ve motive edenlerin buluşması için tasarlanan,  spora dair aradıkları her şeyi bulabilecekleri bir mobil uygulama olan SWEATers (Sve-tırs) Mayıs ayı itibarıyla iOS AppStore ve Google Play Store’da yerini aldı.

Elif Boyner ve Melis Abacıoğlu Sezener’in girişimiyle kurulan SWEATers, kullanıcıların spor arkadaşı ve etkinlikler bulmasına yardımcı olacak. Kullanıcılar, SWEATers sayesinde amatör veya profesyonel spor arkadaşlarından spor salonlarına, sağlıklı yeme-içme mekanlarından spor markalarına kadar pek çok bilgiye kolaylıkla erişebilecek.

SWEATers APP’in Akatlar İnsana Güven’de yapılan medya lansmanında konuşan Elif Boyner, yaptıkları araştırmada insanların genellikle spor arkadaşı bulamadıkları için spor yapmayı bıraktıklarını dile getirirken, SWEATers kullanıcılarının HADİ! diyerek birbirlerini motive edeceklerini ve bu konuya çözüm bulacaklarını belirtti.  Boyner, görüşlerini şu şekilde ifade etti:

“SWEATers, iOS App Store ve Google Play Store üzerinden yayınlandıktan sonra spor tutkunları tarafından büyük ilgi gördü. Bir haftada 4.000 kullanıcıya ulaştık. Spora nereden başlayacağını bilmeyen, motivasyona ihtiyaç duyan veya sporu yaşam tarzı haline getirmiş olan herkesi SWEATers kullanmaya davet ediyoruz.”

“Hedef ilk yılda 100.000 üye”

Türkiye’de spora ve sağlıklı yaşam bilincine olan ilginin arttığını belirten Melis Abacıoğlu Sezener ise SWEATers’ın kısa süre içerisinde App Store’daki Öne Çıkanlar bölümünde birinci sıraya çıktığını söylerken, sözlerine şu şekilde devam etti:

Kokopeli Spor ve Mobil Uygulamaları Anonim Şirketi çatısı altında hayata geçirdiğimiz SWEATers, kısa süre içinde melek yatırımcıların ilgisini de çekti. Önümüzdeki dönemde melek yatırımcılarla anlaşarak uygulamamızın gücünü artıracağız. İlk hedefimiz bir yıl içerisinde 100.000 üyeye ulaşmak olacak. Ayrıca kurucu üye olarak gördüğümüz ilk 5.000 kullanıcımızın geri dönüşleri doğrultusunda uygulamamızı geliştirmeyi sürdüreceğiz.”

Spor Arkadaşları SWEATers’ta Buluşuyor 

Kullanıcıların birlikte spor yapacak yeni spor arkadaşları bulabileceği, sağlıklı yeme-içme noktalarını harita üzerinde görebileceği, spor mağazaları ve spor salonlarının özel imkanlarından yararlanabileceği SWEATers, sporseverleri tek bir uygulamada buluşturuyor.

Yazan 17 Mayıs 2017 Çarşamba. Kategori Her Şey!, Son Dakika, Uygulamalar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME