BİTES en başarılı 100 firma arasında gösterildi

bitesBİTES Savunma, Havacılık ve Uzay Teknolojileri Firması ABD’de yayınlanan Military Training Technology (MT2) dergisi tarafından, 2014 yılının en başarılı 100 firması arasında gösterildi.

BİTES CEO’su Uğur Coşkun konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Toplam askeri satış hacmi, yenilik ve program etkinliği kriterlerine göre dünya çapında yapılan değerlendirmede alınan bu başarı BITES’in yanı sıra Türk Savunma Sanayiinin de büyük bir başarısıdır. BİTES’in bu başarısını, teslim ettiği ürünlerin kullanıcı tarafından beğenilmesi ve güvenilmesi ile, simülasyon ve eğitim alanlarındaki yenilikçi ve çözüme odaklı, tamamen müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirmesine borçludur. BİTES yurt içinde edindiği bilgi birikimi ve tecrübeyi eğitim ve simülasyon teknolojilerindeki yeni alanlarla çeşitlendirerek yurt dışına açılma yolunda da önemli adımlar atarak hem ekonomimize katkı sağlamayı ve hem de bu alanda dünyanın ilk 10 firması arasına girmeyi hedeflemektedir.” dedi.

Yazan 14 Ocak 2015 Çarşamba. Kategori Ekonomi, Güncel, Her Şey!, Kurumsal, Manşet, Son Dakika, Sosyal Ağlar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME