British Telecom üç önemli raporda “Liderler Kadranı”nda yer aldı

British Telecom, ünlü araştırma şirketi Gartner tarafından hazırlanan Magic Quadrant da   üç farklı “Liderler Kadranı”nda yer aldı. Rapora göre “Global Ağ Hizmeti Sağlayıcıları”, “Pan-Avrupa Ağ Hizmeti Sağlayıcıları”, “Dünya Çapında İletişim Dış Kaynak Kullanımı ve Profesyonel Hizmetler”  dallarında yer alan BT, sektördeki liderliğini koruyor.

Gartner’ın BT’yi bu temel kadranlarda lider olarak görmesinden memnuniyet duyduklarını belirten  BT Global Services CEO’su Jeff Kelly; “Bu alanlar müşteri ihtiyaçlarının merkezinde olan alanlar; bu nedenle, endüstrinin bizi takdir etmesi beni memnun etti.  Bunun ağ yönetimi ve dış kaynak kullanımı tecrübelerimize, hizmet ve portföyümüzün kalitesine ve ayrıca ağa bağlı IT hizmetlerinin başarılı bir şekilde sunulması için gereken dinamiklerin tarafımızdan doğru şekilde anlaşılmasına dayandığını düşünüyoruz.  Mükemmel ses ve veri ürünleri portfolyomuzun, , global erişimin, rekabetçi fiyatlandırmamızın, hizmet ve destek kalitemizin bu konumda yer almamızda temel faktörler olduğuna inanıyoruz.  BT Global Services’ın vizyonu ve ICT yetkinliklerinin takdir edilmesinden ötürü özellikle gurur duyuyoruz” dedi.

Yazan 29 Nisan 2010 Perşembe. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME