BTvizyon’un İkinci Toplantısı Kayseride Yapılacak

BTvizyon Kayseri (1)

2002 yılından bu yana düzenlenen ve kurumların vizyonlarını, teknolojik çözümlerini, seçkin katılımcılar ile bir araya gelerek paylaştıkları, tartıştıkları ve geliştirdikleri BTvizyon Toplantıları’nın bu yılki ikinci buluşması 14 Mayıs 2013 Salı günü Kayseri Hilton Hotel’de gerçekleşecek.

Bu yıl “işletmemde nasıl verimli ve karlı bir iş modeli oluşturabilirim, çalışma ve üretim anlayışımı nasıl yenileyebilirim, üretim, dağıtım ve yönetim süreçlerimi nasıl daha iyi yönetebilirim, müşterilerimi ve çalışanlarımı nasıl memnun edebilirim?”konuları üzerinde yoğunlaşacak BTvizyon Toplantıları sabah oturumlarının ardından iki ayrı salonda devam edecek paralel oturumlardan oluşacak.

KOSGEB Başkan Yardımcısı Metin Şatır, Kayseri Sanayi Odası Başkanı, Boydak Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Boydak’ın yapacağı açılış sunumlarının ardından katılımcılar paralel oturumlar için iki ayrı salonda seçtikleri konularla ilgili sunumları dinleyebilecekler.

Paralel Oturumlar Tüm Gün Sürecek

İlk salonda gerçekleşecek paralel sunumlarda; GlassHouse Teknik Danışmanı Hakan Dinçel, Cyberoam Ülke Müdürü Emre Aktaş, Apps Akademi Satış ve İş Geliştirme Müdürü Emre Özeren, Kora Genel Müdürü Betül Onat, TP-Link Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer yer alacak.

İkinci salonda gerçekleşecek paralel sunumlarda; VMware Kıdemli Sistem Mühendisi Bünyamin Özyaşar, Aktek Oracle DBA Mutlu İnan, Qlikview Ürün Müdürü Emre Çabuk, Zebra Technologies Türkiye İŞ Geliştirme Müdürü Mehmet Erkal, Kıdemli Teknoloji Danışman Symantec Koray Alkan ve Kıdemli Teknoloji Danışmanı Aptec Feyza Kavala yer alacak.

Yazan 11 Mayıs 2013 Cumartesi. Kategori Ekonomi, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME