Buy.com’da kampanya: iRiver Spinn, $90

iriver-spinniRiver Spinn Buy.com’da, normal satış fiyatı olan $120 yerine $90’a satışa sunuldu. Zevkli tasarımı, gümüş renkli kasası ve göz alıcı 3.3” dokunmatik ekranıyla bu MP3 player, iPod touch’a rakip olarak gösteriliyor.

iRiver Spinn’de, fotoğraflar ve filmler, 480 x 272 piksel çözünürlükteki ekranda net bir şekilde gözüküyor ve bunun yanında üst düzey bir ses kalitesi de sunuyor. “Spinn” adı, aletin sağ el tarafındaki özgün tasarımlı tekerlekten esinlenerek verilmiş. Bu tekerlek, kolay ve hızlı bir şekilde menüler arasında gezinme olanağı sunuyor. Eğer isterseniz, dokunmatik ekran üzerinden ya da cihazın üzerindeki diğer tuşlardan da menüler arasında gezinebilirsiniz.

Orijinal satış fiyat etiketindeki $290, iRiver Spinn’i, piyasadaki en pahalı 8GB MP3 player’lar arasına yerleştirmişti. Bugüne dek fiyatı $120 civarına kadar gerilemişti fakat $90’lık etiketle Buy.com’da satışa sunulan iRiver Spinn’in, gözleri bu yöne çevirmesi ve büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Yazan 24 Aralık 2009 Perşembe. Kategori Donanım, İnceleme, Kampanya, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME