Büyüklere Dijitalleşme Eğitimi

s1367918431_egitimfinal_2_Türkiye’nin Dijital Yaşam Koçu Bilkom’un düzenleyeceği “Büyüklere Dijitalleştirme Eğitimi” etkinliği, 15 Mayıs Çarşamba günü, 14:00 -17:30 saatleri arasında Kalamış Marina Wyndham Hotel’de gerçekleştirilecek. Dijital kitaplardan uzaktan eğitime kadar birçok konunun ele alınacağı etkinlikte büyüklere dijitalleşme eğitimi verilecek.

Apple, Adobe, Graphisoft gibi alanında lider markaların distribütörlüğünü yapan Türkiye’nin Dijital Yaşam Yoçu Bilkom, Adobe ile birlikte eğitim kurumlarına özel bir etkinlik yapmaya hazırlanıyor.

15 Mayıs Çarşamba günü, 14:00 -17:30 saatleri arasında Kalamış Marina Wyndham Hotel’de gerçekleştirilecek etkinlikte “Okulda Dijital Sanatlar & Yaratıcı Pazarlama = Adobe Creative Suite”, “Okulda Dijital Kitaplar & Eğitim Kitapları Tablet Yayıncılığı = Adobe Digital Publishing Suite”, “Okulda Dijital Sınıflar & Uzaktan eğitim = Adobe Connect” ve “Nasıl Satın Alınır? = Bilkom Toplantısında Öğrenin (Education Enterprise Agreement Metodu)” konuları ele alınacak.

Üniversitelerin, K12lerin, dersanelerin ve diğer tüm eğitim kurumlarının IT ve satın alma ekiplerinin katılımına açık ücretsiz etkinliğe kayıt olmak için http://www.bilkom.com.tr/tr/kayitformu adresindeki formu doldurmak gerekiyor.

Yazan 11 Mayıs 2013 Cumartesi. Kategori Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME