Canon “Fotoğraf Dünyası’nın” kapılarını açtı

Tüm fotoğrafçıları ve fotoğraf meraklılarını aynı çatı altında birleştirmek amacıyla, Canon sponsorluğundaki Photo World Fotoğraf Merkezi’nin açılışı 27 Nisan Salı günü gerçekleşti.

Photo World Fotoğraf Merkezi; 27 Nisan Salı akşamı, dünya çapındaki fotoğrafçıların güçlü ve güvenilir markası Canon’un desteği ile  fotoğraf tutkunlarının hizmetine açıldı. National Geographic dergisinin 18 yıldır fotoğrafçılığını yürüten ve içlerinde ‘Yılın Fotoğrafçısı’ da dahil birçok ödül ve projeye imza atan dünyaca ünlü fotoğrafçı Randy Olson’ın da katıldığı açılışta, fotoğraf tutkunları ve profesyonel fotoğrafçılar bir araya geldi.

Tüm dünyaya verdiği ”You Can” mesajıyla yaratıcılığını güce çevirmek yolunda fotoğraf meraklılarını yüreklendiren Canon, bu felsefe kapsamında yürütülen çalışmalara verdiği desteği tüm hızıyla sürdürmeye devam ediyor. Fotoğraf pazarına yön veren Canon, PhotoWorld’un fotoğraf sanatının yaygınlaşması ve daha geniş kitlelere yayılması amacına uygun olarak hayata geçireceği Photo World Fotoğraf Merkezi ile fotoğraf tutkunlarının en iyi eğitimi işin uzmanlarından almaları, sergi, atölye, fuar, gezi gibi etkinlikler ile gelişmelerini sağlayacak. 

Yazan 29 Nisan 2010 Perşembe. Kategori Donanım, Fotolar, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME