Canon Liderlik Koltuğunu Kimseye Bırakmıyor

conanCanon, dünyanın öncü fotoğraf görüntüleme ve baskı kuruluşlarından biri olan Avrupa Dijital Baskı Kuruluşu (TIPA) tarafından beş ödülle onurlandırıldı.

Görüntüleme ve baskı teknolojileri konusunda dünya lideri Canon, bu liderliğini aldığı ödüllerle pekiştirmeye devam ediyor. Bir önceki yıl piyasaya sürülen en dikkat çekici görüntüleme ürünlerinin esas alındığı TIPA Ödülleri’nde Canon; ürün serisi çeşitliliği, teknoloji gücü ve öncü kalite anlayışı ile öne çıktığı için ödüllendirildi.

Canon;
EOS 100D ile En İyi DSLR Giriş Seviyesi,
Canon EOS 6D ile En İyi DSLR Uzman Makine,
Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM ile En İyi Profesyonel DSLR Lensi,
Canon PIXMA PRO-10 ile En İyi Uzman Fotoğraf Yazıcısı ve
Canon EOS-1DC ile En İyi Video DSLR Kamerası ödüllerine layık görüldü.

TIPA jüri heyetinde beş kıtadan toplam 15 ülkeye yayılan çeşitlilikte, dünyanın öncü fotoğraf ve görüntüleme dergilerinin editörlerini kapsayan 28 üye bulunuyor. Her yıl toplanan jüri heyeti, en iyi görüntüleme ürünlerini seçmek ve ödüllendirmek için yenilikçilikten tasarıma, genel ürün kalitesine kadar birçok faktörü gözönünde bulundurarak en son teknoloji ürünlerini inceliyor.

“Kendimizle yarışmaya devam ediyoruz”

Canon Eurasia’nın ödüllerle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Canon olarak TIPA Ödülleri’nde bir kez daha en güçlü şekilde boy gösterdik. TIPA’nın Canon’u bu ödüllere layık görmesi, tüketici ürünleri ve amatör modellerden profesyonel ürün serimize kadar tüm görüntüleme ürünlerimizdeki kalite ve yenilikçilik seviyemizi gözler önüne seriyor. Ürün portföyümüzde her seviyede çıtayı daha da yükseltmek için kendimizle yarışmaya devam ediyoruz.”

Yazan 23 Mayıs 2013 Perşembe. Kategori Ekonomi, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME