Casper Nirvana ile yeni Dizüstü Trend’i

2010 yılında Microsoft tarafından dünyanın en iyi bilgisayar üreticisi seçilen Casper, 2011 yılının en iddialı dizüstü modellerinden birini satışa sunarak çıtayı yeniden yükseltti. Yeni Casper Nirvana, 8 cell batarya, Blu- Ray sürücü, Core i7 destekli yeni nesil işlemci, onboard ve üstün grafik ekran kartı seçenekleri ile “Zenginleştirilmiş Akustik Dizaynı” birleştirerek yeni bir stil yarattı. Tamamen siyah parlak görünüme sahip yüzeyinde IMR teknolojisi kullanarak oluşturulan slim dizaynı ve izole klavyesi ile bu stil, adeta, “şık ve teknolojik” bir yaşam tarzının yansıması. Uzun pil ömrüyle dikkat çeken yeni nesil Nirvana, notebook tahtının yeni sahibi. Casper Nirvana, pil ömrünü yüzde 25 oranında arttıran 8 cell bataryası ile, “Daha Fazla Uygulama, Daha Fazla Eğlence ve Daha Fazla Teknoloji” vaad ediyor. Yeni Nirvana, kusursuz dizüstü deneyimini yalnızca eğlenirken değil mühendislik ve grafik tasarım gibi profesyonel programları kullanırken de 8GB DDR3 bellek ve Core i 7 işlemci seçenekleri ile sıra dışı bir performans sunuyor. 15.6” lik HD LED ekrana sahip Yeni Nirvana, Function Smart Arayüzü sayesinde tek bir dokunuşla tüm fonksiyon tuşlarını ekrana yansıtıyor. Bu özellik, kullanıcıya “Ekranda Anında Zoom In / Zoom Out Yapabilme, Dış Mekân Kontrastını Anında Ayarlayabilme, Tek Bir Tuşla Tüm Bilgilerinizi Yedekleme ve Bilgisayar Ekranında Tüm Açık Dosyaları Yan Yana Görebilme” imkânı veriyor. Nirvana ailesinin yeni üyesi, sadece bunları vaad etmiyor. Yeni Nirvana, kullanıcı ekstra güce ihtiyaç duyduğunda performans artışını en üst seviyeye gelene kadar ve otomatik olarak sağlıyor. Ayrıca internet ve birden fazla uygulama aynı anda çalışırken kullanıcı taleplerine en hızlı şekilde cevap veriyor. DAHA GÜÇLÜ SES VE GÖRÜNTÜ KALİTESİ Hayatımızda iz bırakacak Yeni Casper Nirvana, maksimum performansın yanında, maksimum ses ve görüntü kalitesine odaklandı. Yeni Nirvana, Blu-ray sürücüsü ile daha keskin resimler, daha zengin renkler ile unutulmaz bir görsel keyif yaşatıyor.

Nirvana ailesinin yeni üyesi, dizüstünüzü video dosyalarınız için farklı multi-medya araçlarıyla hızlı bir biçimde senkronize etmenizi ve paylaşmanızı, yeni video dosyaları yaratmanızı ve bunları evde, işte, internette hızlıca paylaşmanızı sağlıyor.

Yeni Nirvana, yüksek çözünürlüklü oyunlarda kullanıcı deneyimini maksimum kalitede sunarken minimum düzeyde enerji harcıyor. Çarpıcı ve kusursuz bir görsel deneyimi neredeyse gerçek görüntü kalitesinde yaşatıyor.

Lcd ekranın hemen altında yer alan Multi-medya düğmeleri, şıklığıyla göze, pratik kullanımıyla fonksiyonelliğe hitap ediyor.

Yazan 15 Mart 2011 Salı. Kategori Donanım, Manşet, Mobil, Son Dakika, Teknoloji, Yazılım. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME