Casper’dan yeni yıl kampanyası

casperCasper Bilgisayar yeni yılda sevdiklerine bilgisayar hediye etmek isteyenlere birbirinden avantajlı kampanyalar sunuyor. Her keseye, her kişiye uygun notebook ve masaüstü bilgisayar seçenekleri sunan Casper, Axess kart kullanıcılarına ‘Şimdi al Şubat’ta Öde’ kampanyasını müjdelerken, notebook alanlara notebook çantası, mouse ve antivürüs programı, masaüstü bilgisayar alanlara ise Casper web cam, speaker ve NOD 32 antivirüs programını hediye yeni yıl hediyesi olarak veriyor.

Casper, 2010’a yeni bilgisayar ile girmek isteyen teknoloji tutkunlarına birbirinden özel kampanyalar sunuyor. Axess kart ile “Şimdi Al Şubat’ta Öde” kampanyası ve Casper hediye paketi ile Casper’dan alışveriş etmek isteyenler 2010’a mutlu girecekler.

Tüm Casper notebook ve masaüstü bilgisayarların dahil olduğu kampanyada, ürün fiyatları 499 dolar ila 999 dolar+KDV arasında değişirken, notebook kampanya modelleri arasında bulunan son teknolojili Casper Nirvana CPMT960-4K15P modelinin yeni yıla özel 1049 dolar+KDV’lik fiyatı da iyi performansa uygun fiyatlarla sahip olmak isteyenlere Casper’ın yeni yıl sürprizi.

Casper bilgisayarlarda, Axess’e özel “Şimdi Al Şubat’ta Öde” kampanyası 2 Ocak 2010 tarihine kadar devam edecek. Ayrıca Casper Bilgisayarlar, Word, Bonus, Maksimum karta da peşin fiyatına 12 taksit imkânı ile sizleri bekliyor.

Yazan 25 Aralık 2009 Cuma. Kategori Kampanya, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME