CeBIT Bilişim Eurasia 2010’un ana sponsoru: TÜRKSAT

1265285252_CeBIT_LogoAvrasya’nın en büyük iş ve teknoloji platformu CeBIT Bilişim Eurasia’nın ana sponsoru önümüzdeki iki yıl boyunca TÜRKSAT olacak.

Bu yıl 6-10 Ekim 2010 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan CeBIT Bilişim Eurasia fuarı, bilişim sektörünün önde gelen firmalarını iş dünyasının karar vericileri ve teknoloji meraklılarıyla buluşturacak.

Geçen yıl olduğu gibi bu yıl ve önümüzdeki yıl da CeBIT Bilişim Eurasia’nın ana sponsorluğunu üstlenen ve dünyanın önde gelen uydu operatörlerinden biri olan TÜRKSAT A.Ş., uydular üzerinden sağladığı her türlü haberleşme hizmetinin yanı sıra, ileri iletişim teknolojilerini yaşamın her alanında etkin kılan dev projelerini katılımcı ve ziyaretçilere sunacak. TÜRKSAT, CeBIT Bilişim’de 7. salondaki standıyla yer alacak.

Yenilenen yapısıyla kapılarını ziyaretçilere açacak olan CeBIT Bilişim Eurasia fuarında bu yıl, “İş Dünyası” ve “Dijital Yaşam” ana bölümlerinin yanı sıra, “Kamu Sektörü” ve “Medya & Özel Sunumlar” adında iki yeni ana bölüm yer alacak. Katılımcı firmaların Anadolu’dan ve çevre ülkelerden satın almacılar ve karar vericilerle birebir görüşme yapmasına imkân veren “B2Fair Matchmaking Aktivitesi” de fuarda öne çıkan bir diğer yenilik olacak.

Yerli ve yabancı iş heyetlerinin en yeni bilişim teknolojileriyle tanışacağı fuarda, CeBIT Bilişim Eurasia’nın TÜRKSAT işbirliğiyle daha da zenginleşen içeriğinin ve farklılaşan yapısının, verimli iş görüşmelerine zemin hazırlaması bekleniyor.

Broadcast, Cable & Satellite Uluslararası Fuar ve Konferansı da aynı tarihler arasında fuara paralel olarak düzenlenmeye devam edecek.

CeBIT fuarları geçtiğimiz yıl 22 ülkeden 1.224 katılımcı ile 75 ülkeden 146 bin 572 ziyaretçiyi bir ticaret sinerjisi içinde bir araya getirmişti.

Yazan 06 Şubat 2010 Cumartesi. Kategori Ekonomi, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME