CES’in en iyisi: Avuç içi büyüklüğündeki projektör SHOWWX

show-wx-projector-ceatec09_mainCep büyüklüğünde lazer projektör ve Web içeriğini televizyona taşıyan küçük set, Las Vegas’da düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES) her yıl düzenlenen bir yarışmada, fuardaki en iyi ürünler olarak seçildi.

Microvision firmasının ürettiği SHOWWX Laser Pico Projector, internette yapılan oylamayı kazanırken, D-Link Boxee Box, Living in Digital Times ve NetShelter Technology Media tarafından düzenlenen “Last Gadget Standing” adlı yarışmada, orada bulunan katılımcıların alkışlarıyla en iyi ödülünü almaya hak kazandı.

Yaklaşık bir deste iskambil kağıdı büyüklüğünde olan SHOWWX projektörü, her yüzeyde yüksek kalitede geniş-ekran görüntü yansıtabilmek için lazerler kullanıyor.

Cep telefonuna, taşınabilir medya oynatıcılara ve bilgisayarlara bağlanabilen projektör, 500 dolara satılıyor.

İnternet üzerindeki içeriği, bilgisayara ihtiyaç duymadan TV’ye aktarabilen Boxee Box ise 200 dolar civarında bir satış fiyatıyla kullanıcılara sunuluyor.

Yazan 11 Ocak 2010 Pazartesi. Kategori Manşet, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME