Cisco, AcademyTech’in eğitim kalitesini CLP ile ödüllendirildi

asdAcamdemyTech, Cisco eğitimleri konusunda yaptığı yatırımların sonucu olarak Cisco Learning tarafından Cisco Eğitim İşortağı (CLP) olarak atandı.

Bilgi Teknolojileri eğitiminin lider firmalarından AcademyTech’in eğitim kalitesi Cisco tarafından CLP (Cisco Learning Partner – Cisco Eğitim İşortağı) seçilerek tescillendi. AcademyTech, Cisco’un Türkiye’de atadığı iki eğitim işortağından biri oldu.

Cisco’nun eğitim iş ortakları yapısında en üstün bir altında olan CLP’ler, giriş seviye ağ uzmanlık eğitimi olan CCNA’den en üst seviye uzmanlık eğitimi CCIE’ye kadar her türlü eğitimi kendi eğitmen kadrosuyla verebiliyor.

Cisco’nun AcademyTech’i CLP olarak atamasını, AcademyTech’in Cisco ağ uzmanlığı eğitimleri konusunda yaptığı yatırımın geri dönüşü olarak yorumlayan AcademyTech Genel Müdürü Özcan Yıldız, “CLP olmak, bizim Cisco eğitimleri alanındaki hedefimize ulaşmada önemli bir adım. Cisco’nun kararında bugüne kadar  bireysel ve kurumsal anlamda bir çok kişi ve firmanın AcademyTech’i tercih etmesinin önemli bir kriter olduğunu süşünüyorum. CLP statüsüne ulaşmış olmamız bizim için sadece Cisco konusundaki çalışmalarımızda bir ara istasyon. Cisco konusundaki gelişimimizi bu yıl içinde daha da arttırak Azerbaycan ve Kazakistan gibi ülkelerde de Cisco eğtimi vermeye hazırlanıyoruz. Ayrıca dünyadaki Cisco eğitimleriyle ilgili gelişmeleri dünya ile aynı anda Türkiye’de de uygulayabilmek için yetkili eğitmenlerimizi yurtdışına göndererek Cisco’nun yeni ve ileri düzey açılan eğitimleri konusunda kendilerini geliştirmeleri ve bu sayede müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi planlıyoruz” diye konuştu.

AcademyTech’in Cisco’nun Türkiye’deki eğitim çalışmaları açısından önemli bir işortağı olduğunu söyleyen Cisco Learning Gelişmekte olan Pazarlar Eğitim İşortakları Kanal Müdürü Ewerton Vieira “Gerek eğitmen kalitesi ve sayısı, gerekse bugüne kadar yaptığı işler AcademyTech’i Türkiye pazarı için önemli bir işortağı haline getiriyor. Cisco eğitimlerine bu kadar ciddi bir şekilde yatırım yapan AcademyTech ile birlikte pek çok başarılı projeyi hayata geçireceğimize inanıyorum” dedi.

AcademyTech, 8 CCSI (Cisco Certified Systems Instructor) ve 2 CCIE sertifikalı eğitmen ile Türkiye’deki eğitim firmaları içerisinde en fazla Cisco yetkili eğitmenine sahip olan firma. İstanbul ve Ankara’da bulunan eğitim merkezlerinde özellikle kurumlara yönelik ağ uzmanlığı eğitimleri veren AcademyTech, CLP olarak Cisco eğitimleri konusundaki gelişmeleri de dünya ile aynı anda Türkiye’de uygulayabilecek. Cisco’nun dünya genelindeki eğitim yapısının bir parçası olarak AcademyTech, sadece Türkiye’de değil, dünyanın herhangi bir ülkesinde Cisco eğitimleri verme yetkisine de sahip oldu.

Yazan 07 Mart 2010 Pazar. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME