CityVille Artık Kutu Oyununda

CityVille (2)Dijital dünyanın en çok sevilen oyunlarından CityVille, Draw Something ve Monopoly Hotels’in kutu oyunları ile eğlence ve heyecan gerçek hayata taşınıyor!

Dijital dünyanın en sevilen oyunlarından Monopoly Hotels, CityVille ve Draw Something şimdi kutu oyunu olarak da hayatımızda! Bu oyunları istediğiniz yerde, istediğiniz zaman sevdiklerinizle oynayıp birlikte eğlenebilirsiniz!

Popüler çizim oyunu Draw Something, şimdi Türkçe olarak kutuda!

Dijital dünyanın bağımlılık yaratan bu eğlence dolu oyunu şimdi kutu oyununda ve Türkçe! Bu oyunu kazanmak için iyi bir çizer olmanıza gerek yok! Bir oyuncu kelimeyi çizerek anlatıyor, diğer tüm oyuncular da bu kelimeyi bilmeye çalışıyor. Hem kelimeyi çizen, hem de bilen puan alıyor; 15 puana ilk ulaşan oyunu kazanıyor. Oyunun tavsiye edilen perakende fiyatı 59.90 TL.

Monopoly CityVille ile hayallerinizdeki şehri yaratın!

Monopoly CityVille, klasik Monopoly oyununa yepyeni bir soluk getiriyor. Bu kez amaç, diğer oyuncuları iflas ettirmek yerine 4 gökdelene sahip olmak! Tıpkı Cityville oyunundaki gibi evler ve iş yerleri kurun, hizmet binaları açın; şehrinizi istediğiniz gibi geliştirin! Dekorasyon kartlarıyla mülklerinizin değerini artırın, üst üste dizilebilen binalarla şehrinizi yükseltin. Monopoly CityVille ile hayallerinizdeki şehri çok daha hızlı kurun! Oyunun tavsiye edilen perakende fiyatı 59.90 TL.

Monopoly Hotels’de otelini 5 kata ilk çıkaran kazanır!

Çok sevilen Monopoly Hotels uygulamasından uyarlanan Monopoly Hotels, rakibinizden önce otelinizi yükseltmek için yarıştığınız 2 kişilik bir oyun! Şehirdeki en popüler oteli yaratmak için kolları sıvayın, otel katlarına odalar ekleyerek kira gelirinizi artırın. Ama dikkat! Bir yandan otelinizi yükseltirken, rakibiniz de sizi engellemek için elinden geleni yapacak. Bu Monopoly mücadelesinde eğlence hiç bitmiyor ve otelinde 5 katı tamamlayan ilk oyuncu oyunu kazanıyor! Oyunun tavsiye edilen perakende fiyatı 39.90 TL.

Yazan 12 Mayıs 2013 Pazar. Kategori Manşet, Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME