Compuware APM çözümleri Türkiye’de Asseco SEE tarafından sunulacak

 

Asseco SEE ve Compuware, Türkiye’de “Uygulama Performans Yönetimi (Application Performance Management- APM) ve Kullanıcı Deneyimi Yönetimi (User Experience Management – UEM)” çözümleri sunmak üzere iş ortaklığı anlaşması imzaladı. Gerçekleşen iş ortaklığı ile Compuware tarafından sağlanan Uygulama Performans Yönetimi ve Kullanıcı Deneyimi Yönetimi çözümleri Türkiye’de Asseco SEE tarafından sunulacak.

Asseco SEE İş Birimi Yöneticisi Osman Özdemir iş ortaklığıyla ilgili şunları söyledi: “Compuware, Türkiye Bilişim Sektörü’nde yaptığı kapsamlı değerlendirme sonucunda, Asseco SEE’yi Türkiye’de Compuware APM Çözümlerini sunacak temsilcisi olarak seçti. Uygulama performans yönetimi konusunun müşterilerimiz için son derece önemli olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca, Compuware’in Gartner tarafından bu alanda vizyoner bir lider olarak adlandırılması, firmanın sahip olduğu bilgi-birikimini ve deneyimini bir kez daha vurgulamaktadır.” Özdemir sözlerine şöyle devam etti: “Dynatrace satın alması ile Compuware’in önderliğini daha da ilerlettiğini görmekten ve birlikte, müşterilerimize “Uygulama Performans Yönetimi ve Kullanıcı Deneyimi Yönetimi” çözümlerini sunmaktan son derece mutluyuz.”

Compuware Bölge Direktörü Jorge Longo: “Asseco SEE sahip olduğu deneyimle Compuware’i, aynen Compuware’in dünya çapındaki konumuna benzer bir şekilde, Türkiye’de de tartışmasız lider yapacaktır. Asseco SEE, bilgi teknolojileri performans yönetimi konusunda yeterli bilgiye ve profesyonelliğe sahip bir firma ve Türkiye’de kurumların bu alandaki ihtiyaçlarını Compuware çözümleriyle karşılayacak olması bizim için çok önemli.” dedi.

Yazan 11 Temmuz 2012 Çarşamba. Kategori Güncel, Manşet, Son Dakika, Yazarlar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME