Conan’dan Atletizme Destek

IAAF_conanCanon, Ağustos ayında gerçekleştirilecek IAAF Dünya Şampiyonası’nın Moskova 2013 ayağına, etkinliğin Resmi Ortağı olarak bir dizi etkinlikle destek verecek.

Canon, ürünlerini ve teknolojilerini kullanıma açarak sporun geliştirilmesine katkı sunmaya devam ediyor.

Canon, Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği (IAAF) Dünya Atletizm Serisi’nin Resmi Ortağı. 2013 ila 2016 yılları arasında gerçekleşecek toplam 15 IAAF Dünya Atletizm Serisi etkinliğinde sponsorluk desteği veren Canon, 10 Ağustos’ta başlayacak olan IAAF Dünya Şampiyonası Moskova 2013’e de destek veriyor.

IAFF Moskova 2013’te 200 ülkeden 2500’den fazla atlet bir araya gelecek ve yarışlar o günlerde dünya spor gündeminde ilk sıralarda yer alacak. Canon, Moskova’da bir dizi etkinlikle ürünlerini, yenilikçi teknolojilerini ve hizmet gücünü şampiyonanın hizmetine sunacak.

IAAF Resmi Ortağı olarak Canon’un fotoğraf makinesi, lens ve video kamera gibi girdi (input) cihazları ve fotokopi makinesi, çok işlevli cihaz, yazıcı, tarayıcı, faks makinesi ve projektörler gibi çıktı (output) cihazları IAAF Dünya Atletizm Serisi’nin resmi ürünleri kabul ediliyor.

Etkinlik Alanında Canon Profesyonel Hizmet Merkezi Kurulacak

Canon, dünya çapında daha önce sayısız spor müsabakasını sahne arkasında desteklemiş ve teknik destek, danışmanlık ve onarım hizmetlerinin yanı sıra en son Canon EOS sistemi fotoğraf makineleri ve lens ekipmanlarıyla bu etkinlikleri belgeleyen basın mensuplarına yardımcı olmuştu. IAAF Dünya Şampiyonası Moskova 2013 etkinliklerinde medya desteğini daha da güçlendirmek için kurulan alandaki Canon Profesyonel Hizmet merkezi, dünyanın dört bir yanından çeşitli ülke ve bölgelerden etkinliğe katılan gazetecilere ve spor muhabirlerine yardımcı olacak. Ayrıca, etkinliği belgeleyen yetkili fotoğrafçıların hepsi Canon logosu taşıyan yelekler giyecek.

Canon IAAF Dünya Şampiyonası Moskova 2013’a özel web sitesi

Canon şirketin kurumsal web sitesinin ana sayfasına, IAAF Dünya Şampiyonası Moskova 2013 etkinliklerine özel, Canon Profesyonel Hizmet merkeziyle ilgili ayrıntılı bilgilerin yer aldığı özel bir web sitesi yerleştirecek. Sitede ayrıca müsabakaları sırasında IAAF ve Yerel Organizasyon Komitesi’nin resmi web sitesinde ön plana çıkarılan ve her etkinlik gününde çekilen birçok fotoğraf arasından özenle seçilen bir fotoğrafa, Canon Günün Fotoğrafı olarak link verilecek. Siteyi ziyaret edenler, Canon fotoğraf makinesi ve lenslerinin olağanüstü görüntüleme performansıyla desteklenen dünyanın en iyi fotoğrafçılarının çektiği, atletleri yarışma anında gösteren nefes kesici fotoğrafların tadını çıkarabilecek.

Yazan 14 Ağustos 2013 Çarşamba. Kategori Ekonomi, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME