Counter-Strike Online Türkiye’ye geliyor!

CSO_TURKIYENEXON Avrupa, efsanevi FPS oyunu Counter-Strike Online’ı Türkiye’de hizmete sunup Kapalı Beta testlerine açtığını duyurdu.

Counter-Strike Online, CS olarak da tanınan, dünyanın en ünlü  FPS oyunu Counter-Strike’ın çevrim içi versiyonu. Orijinal oyun geçen yıllar içerisinde popülerliğini yitirmediği için NEXON Kore ve Valve Corporation,2007 yılında, oynaması ücretsiz özel bir FPS olacak Counter-Strike Online’ı üretmek için bir araya geldi. Piyasaya giriş yaptığında hızla fenomen haline gelen Counter-Strike Online artık Türkiye’deki hayranları için de hazır.

Counter-Strike Online atasının karakteristik unsurlarını taşımanın yanı sıra, çeşitli karakter gelişimi özellikleri, silah kişiselleştirmeleri ve Zombi modlarını içeren yeni hikaye akışı gibi yepyeni özellikler içeriyor.

NEXON Avrupa Oyun Yayınlama Direktörü  Holger Zimmermann, “Bu kadar sembolik bir oyunu Türkiye’ye getirdiğimiz ve ülkedeki CS hayranlarıyla buluşturacağımız için çok heyecanlıyız. Counter-Strike Online’ı uzun süre beklemiş olanlardan Kapalı Beta testine katılmalarını ve Türkiye’deki hizmetimizle ilgili, çok önem verdiğimiz fikirlerini bizimle paylaşmalarını rica ediyoruz” dedi.

NEXON Avrupa Kapalı Beta sürecini 5 Mart tarihine kadar sürdürecek. Oyun tüm kullanıcılara açılmadan önce neye benzediğini görmek isteyen CS hayranları, gerekli olan Beta Anahtarını resmi Facebook ve Twitter sayfalarından edinebilirler.

Facebook’tan katılmak için CSO Türkiye hayran sayfasına (www.facebook.com/CounterstrikeOnlineTurkiye) girip bir arkadaşınızı da etiketleyerek yorum yapabiliyor ve Beta Anahtarı isteğinizi belirten bir mesaj gönderebiliyorsunuz.

Yazan 04 Mart 2013 Pazartesi. Kategori Manşet, Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME