Counter-Strike Online’da Mutasyonlu Eğlence

ZombieMutantBugüne kadar her oyuncu yalnızca tek bir bölgede kamp yaparak zombileri kolayca alt edebiliyordu. Ancak yakında mücadele daha da çetinleşecek! NEXON Avrupa tüm yeni silahlarıyla ve bu korkutucu yaratıklara eklenen güncellenmiş becerilerle dolu Zombie: The Mutation modunu (Mutasyon modu) kullanıma sunmaktan gurur duyuyor. Yeni mod ile heyecan ve eğlence katlanarak artacak.

Zombie: The Mutation modunda zombiler daha akıllı, daha hızlı ve daha güçlü. Çeşitli hastalıkların pençesine düşen zombiler artık daha güçlü saldıracaklar. Hatta siz onlara 3 saniye boyunca saldırmadıkça ya da oldukları yerde durduklarında sağlık puanlarını yenileyebiliyorlar. Zombi gücünün alt edilen insanlardan geldiğini de unutmamak gerekiyor. Alt ettikleri her oyuncu ile dakikalar içinde güçleniyorlar.

Güncellenen iki zombi sınıfı arasında Nata Bıçak’lı Hafif Zombiler ve Çekiç’li Ağır Zombiler yer alıyor.

Ağır Zombilerin insanların hareket kabiliyetini kısıtlayacak tuzaklar kurma yetenekleri bulunuyor. Ancak tuzaklar herhangi bir kurban bulamadıkları müddetçe 20 saniye içerisinde yok oluyorlar. Ağır Zombilerin devasa boyutları onları kolay bir hedef haline getirse de oldukça dayanıklılar. Diğer tüm büyük canavarlar gibi çok yükseğe sıçrayamıyorlar ve diğer zombilere kıyasla daha yavaş hareket ediyorlar.

Öte yandan Hafif Zombiler ise belirli bir zaman boyunca görünmez hale gelmelerini sağlayan “saklanma” özelliğine sahipler. Normal durumda oldukça hızlı olan ve yükseklere zıplayabilen bu yaratıklar, saklanma özelliğini kullanırken hızlarında ve kendilerini iyileştirme becerilerinde düşüşler yaşıyorlar. İnsanlar gölgelerini takip etmek, gece görüşü gözlüklerini takarak ya da duman bombası atarak görünmez olsalar dahi onları fark edebiliyorlar.

Peki insanların bu mutasyona uğramış zombileri alt etme şansları  var mı? Yüzde 90 atış güçlü ve ücretsiz K3 Makineli Tüfek ile yalnızca 2 haftalığına kalıcı eşya olarak satılan Mini Silahlar bu soruna çare olabilir. Heyecan seviyesinin artması için 3 adet günlük özel görev de moda eklenecek.

NEXON Avrupa, yeni modu kutlamak için İri Etkinliği, İnsan Enfeksiyonu Etkinliği, 3 seri Hayatta Kalan etkinliği, Mücadele Alanı Destek Gelişim Etkinliği, Acil Etkinlik ve Kayıt Etkinliği gibi 7 adet oyun içi etkinlik düzenliyor. Bu etkinlikler yüzde 50 EXP artışından HK23, Wnchester, STG44, MG3 ve Çifte Sonsuzluk gibi özel zombi silahlarına kadar değişen ödüller içeriyor. Yeni moda dahil olan oyuncular tüm zombi eşyalarının tadını çıkarabilecekler.

Son olarak Türkiye’deki CSO hayranlarına özel olmak üzere NEXON Avrupa Bayram Bonus Mücadele Etkinliği’ni bugün başlatıyor. Önümüzdeki yalnızca 5 günlüğüne oyuncular herhangi bir eşya satın aldıklarında yüzde 30’luk EKSTRA BONUS NX’e sahip olabilecekler. Üstelik bu bonus hiçbir şarta bağlı değil, arkanıza yaslanın ve ek NX’inizin keyfini çıkarın.

Yazan 15 Ağustos 2013 Perşembe. Kategori Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME