Counter-Strike Online’ı Zombiler İşgal Etti

CSO, Zombi- NEXONNişancı oyunlarını yepyeni bir boyuta taşımanın vakti geldi! NEXON Avrupa Counter-Strike Online (CSO) için dünyaca ünlü Zombi Modu: Klasik güncellemesini sizlere sunmaktan büyük bir heyecan duyuyor.

CSO’nun Türkiye’deki resmi lansmanıyla birlikte hızlı bir giriş yapan NEXON Avrupa, yepyeni teması zombi modunu tanıtarak bu heyecanı bir adım daha ileri taşımayı umuyor. Önceleri özgün Counter-Strike’da özel bir mod olan zombi modu, CSO’da resmi olarak oyuna dahil oluyor. Hızlı oyun akışı ve ani Zombi saldırılarıyla, Zombi Modu FPS oyuncuları arasında dünyaca üne sahip oldu. NEXON Kore ve Valve Corporation tarafından ortaklaşan geliştirilen altı farklı zombi modu mevcut, yine de CSO Türkiye güncellemeye Zombie: The Original mod ile gelecek hafta itibariyle başlayacak.

Zombie: The Klasik CSO’ya takdim edilen ilk zombi modu. özgün Counter Strike’a kıyasla CSO’daki en çok oynanan modlardan biri olan orijinal moddan beri pek çok gelişme gerçekleşti.

Bu modda raundlar üzerinde oynanıyor. Raund başladıktan 20 saniye sonra rastgele seçilen bazı oyuncular zombiye dönüşüyor. Zombilerin sağlık durumları ve sayıları ise raundda bulunan oyuncu sayısına bağlı olarak değişiyor. Zombiler, tüm insanlara hastalık bulaştırmak için pençe atmalılar. Yaralı insanlar da zombilere dönüşerek kalanlara hastalık bulaştırmalılar. Zombi ekibi tüm insanlara hastalık bulaştıktan sonra raundun galibi oluyor. Diğer taraftan insanlar da kazanmak için ya tüm zombileri öldürmeye çalışmalı ya da raund boyunca yara almadan hayatta kalmalılar.

Oyuncuların unutmaması gereken en önemli nokta ise zombilerin sadece yakın saldırılarda insanlara hastalık bulaştırabildikleri. Her ne kadar zombiler yüksek sağlık puanına, hareket kabiliyetine, hıza ve sıçrama yüksekliklerine sahip olsalar da pompalı tüfek, dürbünlü tüfek ve el bombalarından daha fazla zarar görüyorlar. Dahası Zombi modları için robot modu da gelecek hafta güncellenecek; böylelikle oyuncular ölüm kalım meselelerine girmeden önce alıştırma yapabilecek.

Zombi Modunu daha heyecanlı hale getirmek için, NEXON Avrupa ‘Yüksek Oranda Can’ ve ‘Mükemmel Genler’ gibi özel Zombi öğelerini çıkartacaktır. ‘Yüksek Oranda Can’ setini kullanarak, İnsanlar normalinden 1.5 kat daha fazla mühimmat taşıyabilecekler. Bu da, çok sayıdaki Zombilere karşı savaşırken daha fazla şarjör taşımalarına olanak sağlayacaktır. Bununla beraber ‘Mükemmel Genler’ setiyle beraber İnsanlar normalinden fazlar olarak Zombiler kadar yüksek zıplayabilecekler. Bu saldırı esnasında iyi bir yere konuşlanmak için oldukça kullanışlıdır. Ayrıca, oyuncular takım arkadaşlarının üzerinden atlayarak daha hızlı hareket edebilirler.

Dahası, daha fazla aksiyon için Zombi Moduna özel olan MG 3 silahı çıkacaktır. MG 3 hızlı atış oranına ve çok fazla mermi alığı için uzun süren şarjör değiştirme süresine sahiptir. Aynı anda 4 nesneyi delerek geçebilir ve Zombilere maksimum hasar verir.

Zombilerin sunumunu kutlamak amacıyla NEXON Avrupa çeşitli etkinlikler düzenlemekte ve 12 Haziran – 26 Haziran arasında sizlere çeşitli ödüller sunmaktadır. Bunlarına hepsine sahip olabilmek için, oyuncuların sadece CSO’yu ücretsiz olarak oynamaları gerekiyor!

Oturum Açma Etkinliği

Bundan daha kolay ne olabilir! Sadece oturum açın ve yepyeni Zombi öğeleri olan ‘M249’, ‘SG550’, ‘Dual Beretta’ ve ‘Mükemmel Genler’ isimli öğeleri alın. ‘Mükemmel Genler’ ile birlikte, insanlar normalden fazla olmak üzere, zombiler kadar yükseğe zıplayabilirler.

Zombi: Klasik / Bot Zombi Modu Oynama Etkinliği

Bot Zombi Modunda 100 öldürme alın ve bedava ‘HK23 Makineli Tüfek’ ve ‘STG44’ silahını alın. Bot Modunda yeterince deneyime sahip olduysanız, gerçek bir aksiyona hazırsınız demektir. Zombi: Klasik Modunda 50 kez hayatta kalın ve bir adet ‘Winchester M1887’ ve ‘Mükemmel Genler’ öğesini alın.

Italy Haritasında Puan & TP Etkinliği

Bu harika haritada Zombi: Klasik Modunu oynayın! Italy haritasının Zombiler üzerinde gezerken ki haline bir göz atın. Zombi Modunu Italy haritasında oynayın ve %50 ekstra TP ve Puan kazanın.

Yazan 17 Haziran 2013 Pazartesi. Kategori Manşet, Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME