D-Smart’tan Kullanıcılarına Müjde

dsmart_logo&colour(JPG) yeniD-Smart Dergi’nin zengin içeriği, iPhone ve iPad’den sonra şimdi de Android ortamında! Geliştirilen e-dergi uygulamasıyla birlikte, D-Smart Dergi takipçileri Android cihazlar kullanan kullanıcılar da artık D-Smart Dergiye anında ulaşabilecek.

Günün teknolojik gelişmelerine paralel olarak yatırımlarını ve hedeflerini sürekli güncelleyen dijital yayın platformu D-Smart’tan takipçilerine güzel haber: D-Smart Dergi takipçileri artık derginin birbirinden renkli haberlerine, D-Smart yayın akışı ve içeriğine Android tabletlerden ulaşabiliyor.

D-Smart Dergi, Android tablet ortamına adım atmasıyla birlikte, mobil cihaz kullanan tüm takipçilerine ulaşabilir noktaya erişti. Artık Android tablet sahibi kullanıcılar da D-Smart Dergi’nin merakla okunan tüm haberlerine istedikleri zaman, istedikleri yerde ulaşabilecek.

Dijital dergi konforunun öne çıkan güzellikleri arasında, her ayın başında kitaplığın güncellenmesi ve böylece okuyucunun kolayca yeni sayıyı keyifle okuma imkânı yakalaması geliyor. Aynı zamanda okuyucular uygulamanın kendine özgü farklılıkları ile ekranı yakınlaştırarak tüm yazıları rahatlıkla okuma kolaylığını elde edebiliyorlar. Üstelik bu dijital yolculukta keşfe çıkan okurlar, fragmanları ve tanıtımları, röportajları ve keyifle takip ettikleri programların perde arkasını izleyebiliyor.

D-Smart dijital dergi dünyasına katılmak isteyenlerin, www.dsmart.com.tr adresini tıklamaları, App Store’ dan ipad ve iphone uygulamasını veya Google Play Store’dan D-Smart Dergi’yi arayarak Android dergi uygulamasını indirmeleri yeterli. Dijital ortamda bu eğlenceli dünyanın sayfalarını çevirme keyfi tamamen ücretsiz.

Yazan 12 Mayıs 2013 Pazar. Kategori Son Dakika, Uygulamalar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME