Da Vinci Learning’den “Büyük Hayalciler”e GoPro kazandıran yeni program!

Çocuklar ve yetişkinler için hazırlanan farklı eğitim seviyelerindeki belgesel ve eğlence programlarını “pasif tv izlemeye hayır!” misyonu ile sunan Da Vinci Learning’in yeni başlayacak “Büyük Hayalciler” programı, 07-28 Mayıs tarihleri arasında izleyicilerine GoPro Aksiyon Kamerası kazandırıyor.

Büyük bilim adamlarının büyük hayallerinin anlatıldığı ve ilk gösterimi 07 Mayıs Pazar günü 20.00’de gerçekleştirilecek “Büyük Hayalciler” programını izleyerek, siz de hayallerinizi gerçekleştirmek için heyecan verici bir GoPro Hero4 aksiyon kamerası kazanabilirsiniz.

Dünyaya hayal kurmayı öğreten “Büyük Hayalciler” ile sıra dışı bir yolculuğa şimdiden hazırlanın… Da Vinci Learning’in yeni programı “Büyük Hayalciler” ile Leonardo Da Vinci, Jules Verne, Arşimet ve Nicolai Tesla’nın heyecan verici çalışmaları ile mayıs ayı boyunca sanatın ve bilimin kalbine gideceğiz.

GoPro Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirsiniz?

07 – 28 Mayıs tarihleri arasında her Pazar 20.00’de gösterime girecek “Büyük Hayalciler” programında yayınlanan bölüm ile ilgili soruya Da Vinci Learning’in http://www.davinci-learning.com/buyukhayalciler websitesinde yanıt vermeniz kampanyaya katılmanız için yeterli olacak. Da Vinci Learning’in Büyük Hayalciler Çekiliş Kampanyası’nda toplam 4 kişi GoPro Hero 4 Silver Adventure Edition Aksiyon Kamerası kazanma şansını yakalayacak.

Merakla beklenen çekiliş kampanyasına Da Vinci Learning’in http://www.davinci-learning.com/buyukhayalciler resmi websitesi üzerinden 28 Mayıs 2017 tarihine kadar katılabilirsiniz.

Yazan 06 Mayıs 2017 Cumartesi. Kategori Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME