Dassault Systèmes ve InfoTRON güçlerini birleştirdi

Türkiye’deki ana bayilerine InfoTRON’u da ekleyen Dassault Systèmes, böylece konseptten ürün geliştirmeye ve tasarıma kadar sunduğu çözümlerini Türkiye’deki kullanıcılara ulaştıran uzman şirketlere bir yenisini daha ekledi. InfoTRON ise Dassault Systèmes ile yaptığı işbirliğiyle Türk sanayisine kattığı artı değeri pekiştirerek, çözüm portföyünü geliştirmeyi hedefliyor.

InfoTRON, kurulduğu 1994’ten beri müşterilerine yüksek teknolojiye dayalı çözüm ve hizmetler sunuyor. InfoTRON Yönetim Kurulu Başkan Vekili Burak S. Pekcan, hızlı imalat teknolojilerinden mekanik tasarıma, analiz ve testlerden kalite kontrol sürecine kadar birçok alanda çözümler sunduklarını belirtiyor ve ekliyor: “Dassault Systemes ile yaptığımız bu işbirliği anlaşması hem gücümüze güç katacak hem de çözüm portföyümüzü daha da genişletecek.”

Dassault Systèmes Türkiye Satış Müdürü Burak Süsoy ise global rekabetin ekonomik durum nedeniyle daha da arttığı bir ortamda işbirliklerinin son derece önem kazandığını belirterek şöyle konuştu: “3 boyutlu tasarım ve PLM çözümlerini 11 farklı sektörde paylaşılabilir inovasyon için geliştiriyoruz ve global işbirliklerine çok önem veriyoruz. 3 boyutlu çözümler konusunda derin bir bilgi birikimine ve deneyime sahibiz. Infotron gibi tecrübeli iş ortaklarımızla yaptığımız anlaşmalarla ise bu bilgilere herkesin daha kolay ulaşmasını ve en hızlı şekilde işlerine adapte etmesini sağlıyoruz.”

Yazan 14 Aralık 2010 Salı. Kategori Ekonomi, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME