Dassault Systèmes’in Yeni Sürümü Birlikte Çalışabilirliğe Çok Büyük Katkı Sağlıyor

3D tasarım yazılımı, 3D Dijital Modelleme ve Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi çözümleri şirketi Dassault Systèmes, duyurduğu yeni yazılım sürümüyle teknoloji dünyasının en önemli konularından biri olan birlikte çalışabilirliğe büyük katkıda bulunuyor.

Dassault Systèmes’in yeni yazılım sürümü V5-6R2013, geçen yıl duyurulan ve çığır açan V6-to-V5 çoklu sürümüne eklemeler getirerek, dahili ve harici V6-V5 işbirliğini daha da öteye taşıyacak. V5-6R2013; V6R2013 ve V6R2013x’e göre 40’a yakın yeni 3DEXPERIENCE teknolojisi içeriyor.

Dassault Systèmes’in Ürün ve AR-GE’den Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Dominique Florack, duyurdukları yeni sürümün, V5 yükleme temellerine yepyeni bir düzeyde işlevsellik kazandırdığını söyledi. Florack, “Yeni sürümümüz, özellikleri, işlevleri ve yeni ürünleri bakımından zenginlikler sunuyor. Müşterilerimizin kendi ürünlerini ve kendi müşteri deneyimlerini nasıl geliştirdiklerini ve sürümden bağımsız olarak tedarikçileri ile nasıl çalıştıklarını ve yeni yazılımları zamanla nasıl kabullendiklerini göz önünde bulunduruyoruz.” dedi.

Dassault Systèmes’in Endüstri ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Monica Menghini ise, Dassault Systèmes’in sundukları çeşitli çözümler sayesinde, çok cazip ve başarılı ürün ve deneyimler yaratabilen geniş bir müşteri tabanına sahip olduğunu söylerken, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Hangi 3DEXPERIENCE çözümünü kullanıyor olursa olsunlar, müşterilerimize karşı sorumluluğumuz, onlara en son yenilikçi teknolojileri sunmak. V4,’ ‘V5,’ veya ‘V6,’ ekran üzerinde hangi sürüm numarasının gösterildiği artık fark etmez. Müşterilerimize kendi ekosistemleri ile çalışma becerisi sunarak ve en son yenilikçi teknolojileri kendi hızlarında kabullenmelerini destekleyerek, onların başarılı olmaları için gereken herşeyi yapıyoruz.”

Yazan 11 Mayıs 2013 Cumartesi. Kategori Son Dakika, Yazılım. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME