Dassault Systèmes’tan “HT body”İle Hızlı Üretim

HTbody3DEXPERIENCE şirketi Dassault Systèmes, yüksek teknoloji şirketleri için geliştirdiği “HT body” adlı yeni endüstri çözümünü duyurdu. Dassault Systèmes’ in 3DEXPERIENCE platformunu temel alan “HT body”, elektronik üreticilerinin yüksek kaliteli ve değişik elektronik cihazlar tasarlamalarına, üretimlerini hızlandırmalarına yardımcı olacak.

“HTbody”, tüketicilerin taleplerini göz önünde bulundurarak elektronik üreticileri için tasarımda yaratıcılığı destekliyor. Ürünlerde yapılabilecek farklılıkları ön plana çıkaran “HTbody”, üreticilerin çok satan yeni ürünler üretme hedeflerine daha hızlı ve kolay ulaşmalarını sağlıyor. Ayrıca bu çözüm, tüm dahili ve harici ürün geliştirme safhaları, mühendislik ve üretim ortakları arasındaki haberleşmeyi kolaylaştırıyor. Sunduğu sosyal yenilikçilik ve görselleştirme uygulamaları ile üreticilerin müşterileriyle daha sağlıklı bir iletişim kurmasını, böylelikle de bir üründen ne beklediklerini daha iyi anlamalarını sağlıyor. “HTbody” ile şirketler, pazarın belirli bir model veya tasarım hakkındaki görüş ve yorumları gibi dış faktörlere de hızlı bir şekilde yanıt verebiliyor ve gerektiğinde planlarını bunlara göre hızlı şekilde uyarlayabiliyor.

Dassault Systèmes 3DEXPERIENCE platformu üzerinde oluşturulan “HTbody”, en iyi uygulamaları entegre ve kanıtlanmış bir tasarım/mühendislik deneyimi çatısı altında bir araya getiriyor. Bu yaklaşım, ürün yenileme süreci boyunca yenilikçilik ve bilgi aktarımını hızlandırmak için; müşteri- üretici, endüstriyel tasarım- ürün geliştirme ve ürün geliştirme-üretim arasındaki ilişkilerin çok daha sıkı bir biçimde bütünleştirildiği bir deneyim yaratıyor.

Dassault Systèmes Sektör ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Monica Menghini 3DEXPERIENCE platformunu şu sözlerle anlattı: “Hızla değişen ve müşteri taleplerine son derece duyarlı olan yüksek teknoloji pazarında en önemli olan şeyler ilk dokunuş, ilk görünüm ve duygusal deneyimin ilk anlarıdır. Başarılı olmak için şirketlerin talebi anlamaları ve müşterilerin yüksek teknolojili bir cihazdan beklediği deneyimleri sağlamaları gerekmektedir. 3DEXPERIENCE platformunun sağladığı olanak işte budur: hızlı yenilikçilik, hızlı üretim ve tüketicinin hoşuna gidecek ürün deneyimleri.”

Yazan 20 Mayıs 2013 Pazartesi. Kategori Son Dakika, Yazılım. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME