DataStar, Hyundai’nin barkod projesini gerçekleştirdi

MustafaBilici_DataStarHyundai’in Türkiye genelindeki yetkili satıcı ve teknik servislerine yönelik barkod cihazları kurulum projesini anahtar teslimi olarak DataStar gerçekleştirdi. Türkiye ve KKTC’deki toplam 86 Hyundai yetkili satıcısı ve teknik servisinde barkod okuyucu ve yazıcılarının kurulumu, testleri ve personel eğitimleri 13 gün gibi kısa bir sürede tamamlandı.

Dağıtım firması olmasının yanı sıra yaygın teknik servis ağı ve deneyimli teknik ekibi ile bilgi teknolojileri alanında anahtar teslimi projeler de gerçekleştiren DataStar, son olarak Türkiye’nin en çok satılan otomobil markalarından olan Hyundai’in barkod cihazları kurulum projesini sonuçlandırdı. Hyundai Türkiye’nin 51 ili ve KKTC’deki toplam 86 adet yetkili satıcı ve teknik servisine barkod okuyucu ve yazıcılarının kurulumu, testleri ve personel eğitimlerini 13 gün gibi kısa bir sürede tamamlayan DataStar, üstelik bu çalışmayı otomobil satışlarının çok yoğun olduğu Aralık ayının ikinci yarısında, Hyundai satıcı ve servislerinin işlerini hiç aksatmadan başardı.

Hyundai barkod uygulama projesinde BOER ürünlerini kullandıklarını belirten DataStar Teknik Müdürü Mustafa Bilici, “Aralık ortasında başlayan proje, dönemin hassasiyeti gözetilerek çok iyi tasarlandı ve iş kaybına neden olmayacak şekilde uygulandı” dedi. Projede DataStar’ın 46 yetkili teknik servisinin ve 114 teknik personelin görev aldığını açıklayan Bilici, “Hyundai’nin 22 günde tamamlamamızı istediği bu projeyi, iyi bir planlama ve deneyimli kadromuz sayesinde 13 günde bitirdik. Bu süreye kablolu ve kablosuz barkod cihazlarının kurulumu ve testlerinden sonra Hyundai çalışanlarının kullanım konusundaki eğitimleri de dahil” dedi. Bilici, DataStar’ın bilgi teknolojileri alanındaki anahtar teslimi proje gerçekleştirme gücünü, benzer ve farklı projelerle göstermeye devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Yazan 01 Şubat 2010 Pazartesi. Kategori Donanım, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME