DataStar’dan üçü bir arada, sadece 61 dolara

datastar_kampanyaDataStar, ev ve küçük ofislerde rahat ve güvenli internet erişimi için üç ürünü bir araya getirerek bir kampanya başlattı. Kablosuz modem, USB adaptör ve güvenlik yazılımından oluşan bu paket ile internet kullanıcıları ev ya da ofiste özgürce, her yerden ve güvenli bir şekilde internete bağlanabilecekler.

Kampanya paketi, DataStar’ın Türkiye distribütörü olduğu TP-Link donanımları ile Trend Micro güvenlik yazılımından oluşuyor. Paketteki TP-Link W8901G model kablosuz modem, 54Mbps hızında ve 4 ethernet giriş yuvası bulunuyor. Bu modemle birlikte sunulan TP-Link WN321G USB adaptör ile modemi her bilgisayara kablosuz olarak bağlamak mümkün. Ayrıca paket içinde yer alan Trend Micro Internet Security 2010 güvenlik yazılımı ise ev ve küçük ofislerin internet içerik güvenliği için ideal bir ürün. Bu üç ürünün bir araya getirildiği paketin fiyatı ise 61 USD+KDV.

Tüm DataStar yetkili satıcılarında satışa sunulan paket ile neredeyse sadece güvenlik yazılımı fiyatına kablosuz modem ve USB adaptöre de sahip olunuyor.

Kampanyaya ilişkin ayrıntı bilgi çin: DataStar 0216- 544 1200, www.datastar.com.tr,

Yazan 07 Şubat 2010 Pazar. Kategori Donanım, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME