DELL, OptiPlex ailesini yeniledi

Dell OptiPlex 780 USFF DesktopDell kurumsal kullanıcılara yönelik optiplex ticari masaüstü bilgisayar serisini yeni ve daha küçük boyutlardaki bilgisayarlarla güncelledi. Yeni Ultra-Küçük Boyutlu (Ultra Small Form Factor-USFF) OptiPlex 780, kurumsal kullanıcılara yönelik dünyanın tam fonksiyonel en küçük ticari masaüstü bilgisayarı olma özelliğini taşıyor. OptiPlex 780 entegre güç kaynağı ve Intel vPro teknolojisi ile de öne çıkıyor.

OptiPlex 780 USFF, rakip bilgisayarlara oranla daha etkin güç kaynağı sunuyor.

Yeni OptiPlex 380 rakiplerine göre daha fazla esneklik ve daha fazla form faktörü seçeneği sunuyor. Uzun yaşam döngüsü seçenekleri ile Dell’in Sanal Uzaktan Masaüstü, İsteğe Bağlı Masaüstü Duraksız İşlem ve Esnek Bilgi İşlem Çözümleri gibi ortamları destekliyor.

Dell yaptığı açıklamada, kurumsal kullanıcılara yönelik OptiPlex ticari masaüstü serisini her ölçekte işletmeye esnek, güvenli ve güvenilir masaüstü bilgi işlem için güçlü, sağlam ve enerji-etkin bir platform sunan yeni küçük boyutlu bilgisayarlarla güncellediğini duyurdu.

Dell’in Kurumsal Müşteriler Grubu’nda Üst Düzey Ürün Pazarlama Direktörü olan Mike Basore yeni modellerle ilgili yaptığı açıklamasında, “Ticari masaüstü bilgisayarların öldüğünü söylemek bence biraz abartılı bir tespit. Müşterilerimizin daha önce hiç olmadığı kadar yüksek sayıda küçük boyutlu sistemleri kullandıklarını görüyoruz. Bu yeni masaüstü sistemler Dell’in istemci sanallaştırma ve sistem yönetimi gibi uzman olduğu konularda sağlam bir zemin oluşturuyor ve bu konularda uzun yaşam döngüsü ve güvenlikle ilgili etkin özellikler sunuyor.” dedi.

Ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgiye www.dell.com/optiplex adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazan 08 Ocak 2010 Cuma. Kategori Donanım, İnceleme, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME