Dell’in İki Ödülü Akfa Bilişime Gitti

akfa bilişim ödülHayata geçirdiği uçtan uca yenilikçi bilişim çözümleri ile 10 yılı aşkın süredir Türkiye’nin öncü sistem entegratörleri arasında yer alan AKFA Bilişim, Dell tarafından gerçekleştirilen “İş Ortakları Günü”nde 2 ödüle layık görüldü. 2012 yılında hayata geçirdiği başarılı proje ve çalışmalarla sektördeki başarısını bir kez daha kanıtlayan AKFA Bilişim, “Büyük Müşterilerde En Hızlı Büyüyen İş Ortağı” ve “2012 Yılı En İyi Özel Sektör Projesi” iş ortağı ödüllerinin sahibi oldu.

Sistem entegretörü AKFA Bilişim, kazandığı başarılara 2 ödül daha ekledi. Yeni nesil teknolojiler kullanarak hayata geçirdiği projelerle şirketleri geleceğe hazırlayan AKFA Bilişim, dünya bilişim sektörünün dev ismi Dell tarafından, “Büyük Müşterilerde En Hızlı Büyüyen İş Ortağı” ve “2012 Yılı En İyi Özel Sektör Projesi” iş ortağı ödüllerine layık görüldü.

Ulusal ve uluslararası arenada gerçekleştirdiği projeler ile hızlı bir büyüme grafiği yakalayan AKFA Bilişim, Dell’in “Büyük Müşterilerde En Hızlı Büyüyen İş Ortağı” ödülünü aldı. AKFA Bilişim, Dell İş Ortakları Günü’nde, Uluslararası Antalya üniversitesi projesi ile de “2012 Yılı En iyi Özel Sektör Projesi” ödülünün sahibi oldu.

Akfa Bilişim Genel Müdürü Erkan Oğur, kazanılan ödüllerle ilgili olarak Türkiye bilişim sektöründe yıllardır alanının en iyi ve güçlü çözüm sağlayıcılarından biri olma misyonu ile çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, “AKFA Bilişim olarak, güçlü iş ortaklarımızla birlikte kurumların ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözüm ve hizmetlerimizi anahtar teslim projelerle geliştiriyoruz. Bu süreçte temel amacımız en doğru çözümü, en uygun ve avantajlı projelerle tasarlamak. Birçok projede birlikte çalıştığımız iş ortağımız Dell’in AKFA Bilişim’i 2 önemli ödüle layık görmesi bizleri mutlu etti. Kazandığımız bu başarıları, önümüzdeki yıllarda da bilgi, birikim ve deneyimlerimizle pekiştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Dell Türkiye Ülke Müdürü Murat Mediçeler’in ödülünü takdim ettiği Erkan Oğur, “Uluslararası Antalya Üniversitesi için geliştirilen projede kurumun Türkiye, Orta Asya, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Balkanlar gibi yakın bölgelerde ses getirecek ve dünyanın sayılı üniversiteleri arasına girme potansiyeline sahip bir kurum haline getirebilmek için çalıştık. 2013 yılında ekosistemimizden aldığımız güç, yenilikçi projelerimiz ile kurum ve şirketleri geleceğe hazırlamaya devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.

Yazan 22 Mayıs 2013 Çarşamba. Kategori Ekonomi, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME