Deloitte en hızlı teknoloji şirketlerini buluşturdu

SS_top_entry_level_employer_DELOITTEDeloitte’un teknoloji, medya ve telekomünikasyon sektöründe en hızlı büyüyen Türk şirketlerinin yönetici ve temsilcilerini bir araya getirdiği Fast50 Club’ın üçüncü toplantısı büyük ilgi gördü. Deloitte tarafından gerçekleştirilen toplantıda sektördeki yeni eğilim ve gelişmeler değerlendirilirken, şirketlerin önündeki yatırım ve büyüme fırsatlarıyla ilgili kapsamlı sunumlar yapıldı.

Deloitte’un, Sun Plaza’daki ofisinde gerçekleşen toplantıda Deloitte Türkiye Vergi Hizmetleri Ortağı Tufan Teksoy “Bilişim Sektöründe Ar-GE teşviklerini konu alan bir sunum yaparken, Deloitte Türkiye Kurumsal Finansman Sorumlu Ortağı Anthony J.Wilson yabancı yatırımcılarla ilişkilerin önemi konusuna değindi. Deloitte Türkiye TMT Lideri Oktay Aktolun, Deloitte Global TMT Grubu tarafından her yıl yayınlanan “Teknoloji Medya ve Telekomünikasyon Trendleri 2010’ araştırmasının sonuçlarını konuklarla paylaştı.

Fast50 Club toplantısında konuşan Deloitte Türkiye TMT Lideri Oktay Aktolun şunları söyledi:

“Bugün üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz Fast50 Club toplantılarına olan yoğun ilgi memnuniyet verici. Hazırladığımız program ile hızlı büyümesini sürdürmek ve küresel rekabet gücünü artırmak isteyen şirketlerimize ciddi bir bilgi birikim sağlamayı ve bu yöndeki çalışmalarına önemli bir katkı oluşturmayı hedefliyoruz. Deloitte Türkiye olarak teknoloji şirketlerimizin bilgi birikimlerini artıran etkinlikler düzenlemeye ve uluslararası deneyimimizle onları desteklemeye devam edeceğiz.”

Yazan 01 Şubat 2010 Pazartesi. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME