Deren Yılmaz

Bircom  Deren Yilmazİletişim teknolojileri şirketlerinden Bircom’da, Deren Yılmaz İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim Yöneticisi olarak atandı.

Deneyimli isimlerle kadrosunu güçlendirmeye devam eden Türkiye’nin önde gelen iletişim teknolojileri şirketlerinden Bircom’da, Deren Yılmaz İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim Yöneticisi olarak atandı.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde tamamlayan Deren Yılmaz, profesyonel yaşamına Turkcell’de Eğitim ve Geliştirme Uzmanı olarak başladı. Burada 8 yıl boyunca görev yapan Yılmaz, daha sonra kariyerine Vodafone’da uluslararası eğitim ve geliştirme projelerine liderlik ederek devam etti. Son olarak Medical Park Hastaneler Grubu ve Rixos Oteller Grubu’nda İnsan Kaynakları Eğitim ve Geliştirme Müdürü olarak görev alan Yılmaz, iş hayatı boyunca uluslararası eğitim ve geliştirme projelerinin yanı sıra seçme ve yerleştirme süreçlerini de yönetti. Performans sistemi, kariyer planlaması, yetenek yönetimi, çalışan bağlılığı gibi temel İnsan Kaynakları sistemlerinin hayata geçirilmesi ve uygulanmasından da sorum olarak görev yapan Yılmaz, aynı zamanda profesyonel bir eğitimci.

Yazan 14 Mayıs 2013 Salı. Kategori Kariyer, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME