Dijital Bakış Yayında!

dijital_bakis“ Dijital dünyanın bilinmeyenlerini mi merak ediyorsunuz? Sanal dünyada hangi yenilikler sizi şaşırtacak? Sosyal medyanın efsanevi ünlüleri şimdi yaşasa aklınızdan geçen sorulara nasıl yanıt verirdi? Ya da, hiç düşündünüz mü sosyal medya bizi, geleceğimizi ve dünyamızı nasıl şekillendiriyor? Hızla dönen sanal dünyaya hiç yukarıdan baktınız mı? İşte tüm bu sorular ve daha fazlası için her cumartesi TRT Türk ekranlarında ’Dijital Bakış’ programını takip edin!

Sosyal medya ve dijital dünyaya ışık tutacak Dijital Bakış programı yayın hayatına başlıyor. Programın ilk bölümü 31 Ağustos’ta yayınlanacak. Her cumartesi saat 21:00-21:30 arasında Mesut Karakaş’ın yapımcılığı ve sunuculuğunu yapacağı programın ilk ünlü konuğu ise Prof. Dr. Can Bilgili.

Ekranların yeni programı ‘Dijital Bakış’, her cumartesi TRT Türk ekranlarında dijital dünya ve sosyal medyayla ilgili en güncel konuları hem eğlenceli hem de bilgilendirici bir şekilde ele alacak. ‘Dijital Bakış’ her hafta izleyenleri sanal dünyanın günümüz hayatındaki önemi ve etkileri konusunda düşündürecek ve birbirinden eğlenceli videoları, ünlü canlı yayın konukları ve sürprizleriyle ekrana bağlayacak!

20 dakika sürecek olan programda izleyiciler dijital dünyada 360 derece bir tur atabilecek: Haftanın gelişmeleri, dijital dünyadaki son yenilikler ve her programda sosyal medyanın farklı bir yönü ele alınacak. İzleyiciler de program süresince Twitter üzerinden yollayacakları sorularla programa katılabilecekler.

31 Ağustos 2013 Cumartesi günü saat 21:00’de yayın hayatına başlayacak olan Dijital Bakış’ın ilk programında ‘sosyal medya nedir, nasıl ortaya çıktı’ gibi sorular yanıtlanacak ve ilk programın ünlü konuğuyla iletişim dünyasında geçmişten bugüne neler değişti, hangi yenilikler nasıl bir sosyal dönüşüme neden oldu gibi konular ele alınacak.

‘Dijital Bakış’ programının ilerleyen bölümlerinde ise sosyal medya ve insan psikolojisi, sosyal medyada ünlü olmak, sosyal medya-aşk ve özel hayat ilişkileri gibi Türkiye’de sosyal medya ve dijital teknolojilerin toplum ve birey üzerindeki etkilerini ele alan pek çok ilginç konu irdelenecek.

Günümüzün hızla gelişen dijital dünyasına ayak uydurmak için her Cumartesi saat 21:00’de TRT Türk ekranlarında ‘Dijital Bakış’ı kaçırmayın!

Yazan 03 Eylül 2013 Salı. Kategori Her Şey!, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME