DirectX 11 destekli ATI Radeon HD 5570

fusion_logoAMD grafik ailesinin yeni üyesi, dünyanın tek ödüllü ve DirectX 11 destekli ekran kartı serisini genişletiyor ve genel kullanım fiyatına olağanüstü HD çoklu ortam ve oyun performansı sunuyor.

AMD’nin piyasaya sürdüğü ATI Radeon HD 5570 ekran kartı, kompakt boyutlu bilgisayarlar için enerji tasarruflu, küçük boyutlu ve DirectX 11 destekli ekran kartı arayan son kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor. ATI Radeon HD 5570 ekran kartı, AMD’nin DirectX 11’in yanı sıra ATI Eyefinity çoğul ekran teknolojisi ve ATI Stream özelliğini tam destekleyen ödüllü ekran kartı serisine katılıyor. Her modelinde tam DirectX 11 desteği olan bu seri, her bütçeye ve bilgisayar tasarımına uygun seçenekler sunuyor.

“AMD, SFF bilgisayarların giderek popülerleşirken düşük profilli ekran kartı seçeneklerinin sınırlı kaldığının farkındadır,” diyen AMD Grafik Birimi Genel Müdürü Matt Skynner, şöyle devam etti: “Küçük kasalı bilgisayarlar alan müşteriler, oyunlarda, HD filmlerde ve yeni iş programlarında çalışırken daha iyi performans istiyor. ATI Radeon HD 5570 ekran kartı da bu özellikleri, bütçeyi sarsmayan bir fiyata sunuyor.”

ATI Radeon HD 5570’de ATI Eyefinity ve DirectX 11 desteğinin yanı sıra, tam 1080p HD görüntü kapasitesi ve ATI Stream desteği, film izleme ve iş uygulamalarının performansını arttırmaya yardımcı olurken, eksiksiz bir Microsoft Windows 7 deneyimi sağlıyor.

ATI Radeon HD 5570 ekran kartı, 65W tüketimli yeni AMD Phenom II X4 905e işlemci ve AMD 7 serisi yonga setleri ile kurulan bir bilgisayar, oyunların sürükleyici, dijital eğlencenin göz alıcı olmasını sağlayabiliyor. Bu platformlar, gerçek gibi görsellik arayan sistem üreticileri ve ev sineması tutkunları için çok iyi tercihler meydana getiriyor.

Üstün performans, makul fiyat: ATI Radeon HD 5570 ekran kartı, Codemasters’dan Colin McRae: DiRT 2, EA Phenomic’ten BattleForge, GSC Game World’den S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat ve Battlefield: Bad Company 2 gibi DirectX 11 oyunlarda üstün performansın yanı sıra, DirectX 9, DirectX 10, DirectX 10.1 ve OpenGL oyunlarını da destekliyor. ATI Radeon HD 5570, sınıfındaki en yakın rakibine oranla %60’a kadar performans artışı sağlıyor.

Daha geniş masaüstü: Yeni ATI Eyefinity teknolojisi, tek bir ATI Radeon HD 5570 ekran kartına üç adede kadar monitörün bağlanmasını sağlayarak sürükleyici bir youn deneyimi sunmanın yanında, ev ve iş uygulamalarında üretkenliği arttırıyor.

ATI Stream teknolojisiyle hızlandırma: ATI Stream teknolojisi, video dönüştürme işlemlerini hızlandırırken Adobe Flash gibi uygulamalardaki video performansını da arttırıyor. ATI Stream teknolojisi ayrıca daha yüksek görüntü kalitesi ve daha keskin hatlı, canlı görüntüler sağlamak için gerekli geliştirmeleri de içeriyor.

Sürükleyici HD çoklu ortam deneyimi: ATI Radeon HD 5570 ekran kartı, üst sınıftaki ATI Radeon HD 5870 ile aynı HD çoklu ortam özelliklerini sunuyor ve mükemmel bir deneyim için Dolby TrueHD özellikli HDMI 1.3a ve DTS-HD Master Audio gibi özellikler içeriyor.

Yazan 16 Şubat 2010 Salı. Kategori Donanım, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME