Dolar Milyarderi Nasıl Olunur?

ceo-11.000 İşadamı ve CEO İş Dünyasına Yeni Yöneticiler Yetiştirmek İçin İstanbul da EDUPLUS 7. Liderlik Zirvesinde Buluşuyor.  Büyük organizasyon 15 Nisan 2010 tarihinde gerçekleşecek.  Ülker’in ünlü pazarlama başkanı Ahad Afridi, Dünyaca ünlü yatırım bankası Merrill Lynch’in CEO’su Kubilay Cinemre, Geleceği planlayan ünlü otoritelerden Ufuk Tarhan, yöneticilik başarılarıyla dünyada önemli temsilcilerimizden Intel’in üst düzey yöneticisi Ayşegül İldeniz, Nestle’nin Başkanı ve daha birçok önemli kişi ve şirket konuşmacı olarak zirvede yer alacak. Dinleyiciler için büyük fırsatlar taşıyan zirveye çok sayıda holding yöneticisi ve sahibi yerlerini aylar öncesinden ayırttı.

Zirvede ayrıca Türk ekonomisinin iki önemli bankacısı Liderlik deneyimlerini paylaşacak. Kariyerinde zirveye çıkmak isteyen lider ve lider adaylarına yol gösterecek.

Türk Bankacılık sektörünün duayeni ve finans sektörüne pek çok yenilik getiren ünlü bankacı Bülent Şenver, yöneteceği forumda hem kendi deneyimlerini hem de Sakıp Sabancı’dan aldığı altın öğütleri zirvede katılımcılarla paylaşılacak.  Şenver’ in ardından Merrill Lynch Yatırım Bankasının CEO’su Kubilay Cinemre “Türkiye ve Dünyada Ekonomik Gelişmeler!-İş Dünyasına Etkileri, Öngörü ve Tavsiyeler” konusunda bir konuşma gerçekleştirecek. Birçok sektörde  büyük etki yaratacak olan organizasyon ayrıca liderlerin gelişimine de büyük katkı sağlayacak.

Eduplus tarafından 15 Nisan’da Sheraton Hotel’de gerçekleştirilecek 7. Liderlik Zirvesi, Türkiye ve dünya ekonomisine yön veren dev holdinglerin liderlerini ve iş dünyasının profesyonellerini buluşturmaya devam ediyor. Bu yıl da iş dünyasının gözü, özel gündemleri, birbirinden farklı ve iddialı oturumlarıyla zirvede olacak.

Berker, Boyner, Zorlu soyadları da zirvede iş dünyasında yeni liderler yetişmesi için buluşuyor.

Finans, ilaç ve daha birçok sektörün önde gelen isimlerinin buluştuğu zirvede ayrıca Ali Saydam, ünlü iş adamı Ahmet Zorlu ile özel bir söyleşi gerçekleştirecektir. Oturumda “Lider Portresi!-Küresel Pazarlar ve Dünya Şirketi Olmanın Kuralları” nı anlatacaklar. Bu büyük buluşmanın en önemli amacı; ülkemizde başarılı lider sayısını arttırmak, işlerinin yoğunluğu nedeniyle kişisel gelişimlerine yeterince önem vermeyen yöneticiler, lider adayları ve işletme sahiplerine dünyadaki yeni liderlik trendlerini aktarmak ve öğretmektir.

Katılımcılar zirvenin sonunda yönetim ve yöneticilikle ilgili bilgi ve becerilerini geliştirme ve iş dünyasının başarılı yöneticileri arasında yer alma fırsatını yakalayacaktır.

Yazan 06 Mart 2010 Cumartesi. Kategori Kariyer, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME