Doruknet’ten öğrenci ve öğretmenlere webdoping

webdoping logoDorukNet öğrenci ve öğretmenlerin internette kolaylıkla araştırmalarını yapıp derslerine destek olabilecekleri Webdoping paketini hizmete sundu.  Öğrenci ve öğretmenler Webdoping paketiyle ayda sadece 5,90 TL’ye kendi web sitelerini ve mail adreslerini kolaylıkla oluşturabiliyorlar. Türkiye’nin en geniş kapsamlı, içeriği düzenli olarak güncellenen sınavlara hazırlık ve destek programı olan Digiprotein’i de hiçbir ek ücret ödemeden kullanma hakkına sahip oluyorlar.

Webdoping paketiyle öğrenci, öğretmen ve veliler isterlerse 50 MB web alanına sahip bir web sitesini kesintisiz, güvenli ve ekonomik bir şekilde ayda sadece 5,90 TL’ye internete taşıyabiliyorlar. İsme özel bir mail adresi ve alan adının yanı sıra webdoping paketinde sunulan aylık 3 GB’lık kullanım hakkıyla Digiproteini ek bir ücret ödemeden kullanmaya başlayabiliyorlar.

365 gün 24 saat sınırsız FTP, DorukNet kontrol paneli, site erişim istatistik raporları ve 30 sayfalık site hazırlama aracı DorukNet Webpratik, Spamblok, Virüscheck gibi uygulamalar paket içerisinde kullanıcılara sunuluyor.

Türkiye’nin en geniş kapsamlı, içeriği düzenli olarak güncellenen sınavlara hazırlık ve ders destek programı olan Digiprotein YGS, LYS, SBS sınavlarına hazırlık ve ders destek programlarını içeriyor.  İlköğretim ve lisenin tüm sınıflarını içeren tek program olma özeliğini taşıyan DIGIPROTEIN, toplamda 17.000 konu, 250.000 soru ve 224 deneme içeriyor.

DIGIPROTEIN, özellikle dershaneye gidemeyen öğrenciler için eğitimde fırsat eşitliği sağlıyor. Öğreci veya öğretmenlerin bir yıl boyunca seçtikleri sınıfa ait içeriği kullanımının perakende satış fiyatı 36 TL olan bu pakete DorukNet Webdoping paketiyle ücretsiz sahip olacaklar.

DIGIPROTEIN öğrencilerin, şifre kartı yardımıyla kayıt oldukları sınıfa ait tüm dokümanları, internete bağlı her bilgisayarda kullanmalarını sağlıyor. Öğrenciler, öğretmenlerinin sisteme yüklediği ödevleri indirip, ödevleri tamamlayıp, tekrar sisteme geri yükleyerek öğretmenlerine gönderebiliyorlar. Yarışm@x programı ile canlı düzenlenen bilgi yarışmalarına katılıp, sistemdeki soruları diğer üyelerle birlikte eş zamanlı çözüp, ödül kazanabiliyorlar.

Yazan 22 Ocak 2010 Cuma. Kategori Kampanya, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME