Doxoft, Dumankaya projesi ile inşaat sektöründe yaygınlaşıyor

Doxoft1963 yılından beri pek çok konut projesine imza atarak binlerce aileyi daire sahibi yapan ve ayrıca çeşitli eğitim kurumları ile ticaret merkezleri inşa eden Dumankaya İnşaat; köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürüyor.

Daha kaliteli çalışmalara imza atmak için gelişen teknolojinin sunduğu her türlü yeniliği kurum çalışmalarına adapte eden Dumankaya İnşaat, tüm belgelerinin bilgisayar ortamına aktarılması, arşivlenmesi ve yönetilmesi için gerçekleştirdiği “Doküman ve İş Akışı Yönetimi Projesi”nde DOXOFT çözüm ve danışmanlığını tercih etti.

Doxoft Genel Müdürü Alpay Gögüş, Doxoft çözümlerinin birbirinden farklı birçok sektörde tercih edilir hale geldiğinin altını çiziyor:

“Son dönemde birbirinden farklı sektörlerin önde gelen şirketlerinde Doxoft çözümlerimizle ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak bizi son derece mutlu ediyor. Bugüne kadar başta bankacılık ve finans olmak üzere üretim, lojistik, ihracat ve kamu sektörlerindeki kurumlara projeler gerçekleştirdik. Yakın zamanda Türk inşaat sektörünün deneyimli ve yenilikçi kuruluşlarından olan Dumankaya İnşaat ile gerçekleştirdiğimiz bu projeyle, inşaat sektöründeki yaygınlığımızı da artırmış bulunuyoruz.”

Alpay Göğüş, Dumankaya İnşaat için hayata geçirdikleri proje konusundaysa şu açıklamaları yapıyor:

“Birçok sektörde olduğu gibi inşaat sektöründe de dokümanların en iyi şekilde yönetilmesi ve arşivlenmesi büyük bir önem taşıyor. Dumankaya İnşaat bu konuda gerekli uygulamalar için ön hazırlık ve yatırımları yapmış bilinçli bir kurum. Dumankaya İnşaat bu alanda hayata geçirmek istediği bu önemli projede ihtiyaçları karşılayacak çözümün seçimi konusunda da oldukça titiz ve detaylı bir değerlendirme çalışması yaptı. Fonksiyonalite, yurtiçi ve global mevcudiyet ile profesyonel hizmet anlayış özelliklerimizle tüm ihtiyaçları karşılayan komple bir çözüm olarak Doxoft’un tercih edilmesi bizi çok mutlu etti.

Dumankaya İnşaat için hayata geçirdiğimiz bu projeyle kurum içinde hukuk, mimari, kalite, satınalma ve satış sonrası hizmetlerden başlayarak tüm bölümlerin sistemi kullanması sağlandı. Buna ek olarak zaman, kağıt ve kaynak bakımından önemli bir tasarruf sağlanırken; çözümün sunduğu avantajlarla Dumankaya İnşaat doküman yönetimi konusunda önemli yetenekler de kazandı. Önümüzdeki dönemde de Bilgi, Belge ve Süreç Yönetimi konusunda daha iyi yönetim ihtiyacı duyan tüm sektörlerle çalışabilmeyi ve yaygınlaşabilmeyi arzu ediyoruz.”

Yazan 13 Ocak 2010 Çarşamba. Kategori Manşet, Son Dakika, Yazılım. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME