Drama Sanat Akademisi Yaz Okulu Kayıtları Başladı

dramaİstanbul Yeşilyurt’ta 9 yıllık deneyimiyle hizmet veren Netbil Eğitim Danışmanlık çatısı altında “Yaratıcı Drama” ve sanatın çeşitli dallarında eğitim vermek üzere açılan İstanbul Drama Sanat Akademisi, Haziran ve Ağustos ayları arasında altı farklı dönem için hazırladığı Yaz Okulu için kayıtlara başladı.

Eğlenerek öğrenecekler

İstanbul Drama geçen sene çok beğenilen Yaz Okulu programını bu yıl tekrarlıyor. 5–12 yaş arası çocuklar için 12 farklı etkinlik ile zengin bir program hazırlanan yaz okulunda, “Küçük Dahiler” icatlar atölyesi ve “Benim Gözümden Dünya” fotoğraf atölyesi ile bilimin eğlenceli dünyasında yolculuğa çıkacaklar. “Spielberg Kısa Film” atölyesi ile senaryo yazmayı öğrenecek, kısa metraj film çekerek yedinci sanatla tanışacaklar. “Kilden Oyuncaklarım” ve “Kukla” atölyelerinde el becerilerini geliştirecek, “Picasso Resim Atölyesi”nde ünlü tabloları yeniden renklendirecekler. Ormanda yapacakları macera dolu yolculukta çeşitli yarışlarla hem takım olmayı ve grupla karar vermeyi öğrenecekler, hem de çok eğlenecekler. “Perküsyon” atölyesi ile enstrüman çalmaya başlayacak, “Pandomim” ve “Yaratıcı Drama” atölyelerinde sözlü sözsüz iletişim kurmayı öğrenecekler ve özgüvenleri, toplum önünde konuşma becerileri, estetik ve sanat hazları gelişecek.

Havuz keyfi gibisi yok

Her sabah güne başlarken, tecrübeli antrenörler eşliğinde yüzme derslerinin yanı sıra yapılacak havuz oyunları ile çocuklar yazın keyfini doyasıya çıkaracaklar.

Altı dönem için kayıt seçeneği

İstanbul Drama Yaz Okulu farklı tarihlerde altı dönem olarak öğrenci kayıtlarını almaya başladı.

I.Dönem 24 Haziran – 5 Temmuz

II.Dönem 8 Temmuz – 19 Temmuz

III.Dönem 22 Temmuz – 2 Ağustos

Ramazan Bayramı Tatili 7 – 10 Ağustos

IV.Dönem 12 Ağustos – 24 Ağustos

V.Dönem 26 Ağustos – 7 Eylül

İstanbul Drama Sanat Akademisi Yaz Okulu kayıt fiyatlarını ise, hafta içi beş tam gün olmak kaydıyla iki haftadan oluşan bir dönem için öğle yemeği dahil 750 TL + KDV (%8) olarak belirledi. Yaz Okulu için İstanbul’un her yerinden servis imkânı da bulunmakta.

İstanbul Drama Sanat Akademisi Yıl Sonu Etkinliği

İstanbul Drama Sanat Akademisi, 2012-2013 Akademik Dönemi Enstrüman, Yaratıcı Drama ve Çocuk Reklam Dizi Sinema Oyunculuğu eğitimlerinin yıl sonu sahne performansları, kısa metraj film gösterimleri 7 Haziran Cuma günü saat 17.00 – 22:00 arasında Aqua Florya Alışveriş ve Yaşam Merkezinde gerçekleştirelecektir.Mezun öğrencilere sertifikaları Akademi Sanat Yönetmeni Usta Sanatçı Ayla Algan tarafından verilecektir.

Yazan 19 Mayıs 2013 Pazar. Kategori Her Şey!, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME