Dünya Devlerin arasinda Mobiliz tek türk Firmasi oldu

Dünyanın 87 ülkesinde faaliyet gösteren ve 2010 yılı başı itibarı ile “Business Thinking” sloganı ile Dünya çapında ticari işbirliklerini sağlamaya çalışarak yerel pazarlara erişimi kolaylaştırmayı hedefleyen HSBC International Insights organizasyonuna önde gelen başarılı firmaları ve uzmanlarını davet ediyor. Bu kişilerin bir araya gelmesiyle bir iletişim ve iş ağının oluşturulması, fikir alışverişi yoluyla yeni işler ve bağlantıların geliştirilmesi hedefleniyor.

HSBC International Insights’da, Mobiliz’i temsil eden Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adil Masaracıoğlu şunları söyledi:

“Böyle bir organizasyonuna Türkiye’den davet edilen tek firma olmamız çok gurur verici. Türkiye’nin içinde bulunduğu Toplantılarda, yerel partnerlerle birlikte çalışma, ülkelerin kültür ve iletişim altyapılarına uygun şekilde ticaret yapma, iç ve dış iletişim yapılanması, projeleri olan ve sürekli gelişen firmaların desteklenmesi gibi konularda yapılan sunumlar Mobiliz’in ne kadar doğru bir çizgide olduğunu kanıtladı. Dünyanın en büyük limanının yer aldığı ve Uzak Doğu’ya erişim açısından önemli bir konumda olan Hong Kong’da, bu organizasyon sayesinde uluslararası yeni bağlantılar kurma ve dünya çapındaki başarılı uzmanlarla fikir alışverişinde bulunma fırsatını da yakaladık.”

Mobiliz,  geliştirdiği iş fikirleri, vizyonu, kurulduğu 2004 yılından 2009’a kadar gerçekleştirdiği %7.225 oranındaki büyüme hızı; 2009 yılında Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 4’üncüsü, Fast500 EMEA 13’üncüsü olması ve 2010 yılında da ikinci kez Deloitte sıralamasında ödüle layık görülmesi ile HSBC tarafından uluslararası alanda takdir edilerek International Insights organizasyonuna davet edildi.

Yazan 03 Şubat 2011 Perşembe. Kategori Manşet, Son Dakika, Teknoloji, Yazılım. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME