Düşler Akademisi’ne NanoClear AG’den hijyen desteği

BEYAZ KALKANNano teknoloji ile hijyen sağlama konusunda uzmanlaşan NanoClear AG, bir sosyal sorumluluk projesi olarak Düşler Akademisi’nde özel bir uygulama gerçekleştirdi. Engelli ve sosyal dezavantajlı bireylerin sanat yoluyla sosyal hayata katılımını hedefleyen Düşler Akademisi’nde NanoClear AG tarafından nano teknolojili ürünlerle yapılan dezenfektasyon sonucu, Akademi’nin sakinleri üç ay boyunca mikrop, bakteri ve virüslerden korunacak.

NanoClearAG Genel Müdürü Serdar Biçer, Düşler Akademisi’nin de bir sosyal sorumluluk projesi olduğunu ve böyle bir projeye destek vermekten memnuniyet duyduklarını belirterek, katılımcılara yıl içinde hijyen eğitimi verilmesinin de planlandığını açıkladı.
Biçer, uygulama ile Düşler Akademisi’nin Ataşehir’deki mutfak, atölyeler, derslikler ve stüdyolardan oluşan 600 m2’lik alanında tam bir hijyen sağlandığını aktardı.

Yazan 08 Ocak 2015 Perşembe. Kategori Güncel, Her Şey!, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME