ECIR 2013’ün ev sahibi Yandex

Bilgi erişimi alanında en güncel araştırma sonuçlarının paylaşıldığı, Avrupa’da bu konuda düzenlenen en büyük etkinlik olan 35. ECIR / Avrupa Bilgi Erişim Konferansı (European Conference on Information Retrieval), 24-27 Mart 2013 tarihleri arasında Moskova’da gerçekleştirilecek. Konferans, Rusya’nın en popüler arama motoru ve en sık ziyaret edilen web sitesi olan Yandex’in organizatörlüğünde, Rusya’nın en iyi ve en hızlı büyüyen üniversitelerinden olan Ekonomi Yüksek Okulu (Higher School of Economics) işbirliği ve BCS IRSG’nin desteğiyle gerçekleştiriliyor.

Twitter, Yahoo! Labs, Microsoft Research, eBay, IBM Research ve Yandex gibi lider internet şirketleri ve araştırma laboratuvarlarında çalışan birçok konuşmacısı olan konferans, kaliteli ve alanlarında daha önce yayınlanmamış, orijinal sonuçlar sunan bildirileri özellikle teşvik ediyor ve tamamen İngilizce olarak gerçekleştiriliyor.

Etkinliğin sponsorları arasında Google, ABBYY, Mail.ru, Yahoo! Labs ve Microsoft Research bulunuyor.

Yazan 15 Mart 2013 Cuma. Kategori Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME