EYC, Eexxtra İle Yemek Dağıtıyor

Eexxtra LOgoElektronik ortama yönelik iş çözümleri üreten, sunan ve işleten EYC A.Ş., son markası Eexxtra ile bu kez Kurumsal Yemek Yardımları Sektörüne gelişen teknolojiyi sunuyor. Elektronik Yemek Cüzdanı olan Eexxtra, kurumsal yemek yardımları sektörünün bürokrasi gerektiren tüm işlem alt yapısını elektronik ortamda geliştiren ve çözümleyen ilk ve tek marka olma özelliği taşıyor. Eexxtra markasıyla 60.000 işyerine, milyonlarca öğle yemeği müşterisine, on binlerce kurumsal müşteriye yenilikçi, akıllı ve kazançlı iş çözümlerini kullanmaya sunan EYC A.Ş. sektörün uzun zamandır sahip olduğu tüm problemlerden arınmasını sağlıyor.

Barındırdığı farklı yapısal özellikler, marketing fırsatları, değişik kampanya uygulamaları ile tüm Türkiye’de hızlı bir şekilde yayılmaya başlayan Eexxtra, yeni yüzyılın yemek ödeme modası haliyle gelmeye başladı bile. www.eexxtra.com.tr internet sitesinden sektörün tüm taraflarına seslenen Eexxtra, avantajlı çözümleri ile ilk ve tek olmanın haklı gururunu tüm kurumsal firmalar ile paylaşıyor.

Google Play’de de yerini aldı

Yüzde 100 Türk markası olan Eexxtra Elektronik Yemek Cüzdanı uygulaması, Google Play’de de yerini aldı. Şirketler tarafından çalışanlara verilen yemek ücretleri uzun yıllardır kart uygulamaları ile gerçekleştiriliyor. Yabancı merkezli şirketlerin elinde bulunan bu sektörde, yüzde 100 Türk girişimciler ve mühendisler tarafından oluşturulan “Eexxtra Elektronik Yemek Cüzdanı” bende varım diyor. Birçok şirket tarafından kullanılan Elektronik Yemek Cüzdanı ile artık yanınızda para veya kart olmadan sadece cep telefonunuzla alışveriş yapabiliyor, yemek yiyebiliyorsunuz.

Geçtiğimiz günlerde Apple Store’da yerini alan uygulama şimdi de android telefonlar için Google Play’de kullanıma sunuldu. 269k boyutunda olan uygulama Google Play’den ücretsiz olarak indirilebiliyor. 2.2 ve 4.2 android sürümlerinde çalışan uygulama tamamen Türk mühendisler tarafından oluşturuldu.

Yazan 23 Mayıs 2013 Perşembe. Kategori İnternet, Son Dakika, Uygulamalar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME