Effect’e yeni Sosyal Medya Direktörü

Dünyanın önde gelen bağımsız halkla ilişkiler şirketlerinden biri olan Edelman’ın Türkiye temsilcisi olan Effect Group’un, Sosyal Medya Direktörlüğü görevine Mustafa Özcan getirildi. Mustafa Özcan, aynı zamanda Effect Group içinde Edelman’ın hızla büyüyen markası olan Edelman Digital’in Türkiye’deki kuruluşu ve yapılanması görevini üstlendi.

Kültür  Üniversitesi İletişim Sanatları Bölümü İletişim Danışmanlığı  alanından mezun olan Mustafa Özcan, gazeteciliğe 1994 yılında ekonomi muhabirliği ile başladı. 1997 yılından itibaren kariyerine bilişim basının önde gelen yayınlarında devam eden Özcan, bir yıl süreyle eğitimine Kanada’da devam etti. 2002 yılında Türkiye’ye dönen Mustafa Özcan, uzun yıllar kurumlara içerik danışmanlığı hizmeti verdi. Özcan, Aralık 2010 tarihi itibariyle de, Effect Group’ta Edelman Digital’in Türkiye’deki kuruluşunda görev almak üzere çalışmaya başladı.

Yazan 17 Aralık 2010 Cuma. Kategori Kariyer, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME