Eğlence okulu StarcıtyA Outlet’te

Eğlence OkuluStarcity Outlet’te çocuklar eğlenceye doymuyor!

Yarıyıl tatili boyunca çocuklar hafta içi günlerde Starcity Eğlence Okulunda, hafta sonu ise animatörlü etkinliklerle tatilin keyfine keyif katacak.Starcity Outlet’te sömestre boyunca gerçekleştirilecek olan etkinlikler, çocukları sadece eğlendirmekle kalmayacak; eğitici ve öğretici aktivitelerle minikler, kaliteli zaman geçirmenin de keyfine varacak.

26 Ocak – 6 Şubat tarihleri arasında hafta içi günlerde 14:00 – 16:00 – 18:00 saatlerinde; küçük mucitler için Deney ve Bilim Kulübü, miniklerin yaratıcı zekasının ortaya çıkaran Origami Kulübü, balonların renkli dünyasıyla eğlenmek için Balon Katlama Kulübü, gizli dünyaların sırlarını keşfederek eğlenmek isteyen çocuklar için İllüzyon Kulübü, eğitmenler eşliğinde ritim tutmak ve müzikle iç içe ve eğlence dolu bir gün geçirmek isteyenler ise Ritim Kulübünde buluşacak.

Starcity Outlet’te gerçekleşecek olan sömestre etkinliklerine tüm öğrenciler Starkids kartları ile ücretsiz katılacak. Starkids kartı olmayanlar hemen danışmaya koşacak, hemen Starkids kartlı olacak!

Yazan 22 Ocak 2015 Perşembe. Kategori Güncel, Her Şey!, Manşet, Oyun, Oyuncaklar, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME