Eğlencenin yeni şekli Next&Nextstar Android TV Box

Next&Nextstar Android TV Box Multimedia Oynatıcı (5)Ürün, servis ve uygulamalarında daima yeniliği ve farklılığı ortaya koyan uydu sistemleri sektörünün lider şirketi Next&Nextstar, pek çok sofistike uygulamayı tek bir sistem altında toplayan Android TV Box Multimedia oynatıcı ile televizyon keyfini adeta bir eğlenceye dönüştürüyor.

1989 yılında uydu sistemleri sektöründe faaliyetlerine başlayan ve dünyada hızla değişmekte olan teknolojik gelişmeleri ürün gamına entegre eden Next&Nextstar, pek çok uygulamayı tek bir cihazda toplayan Android TV Box Multimedia Oynatıcı ile televizyon keyfinde adeta bir çığır açıyor. Kolay kullanımı, kurulumsuz yapısı ve binlerce ücretsiz uygulaması ile Android TV Box Multimedia Oynatıcı, eğlenceye yepyeni bir soluk getiriyor. Android TV Box Multimedia Oynatıcı’nın sunmuş olduğu 1920X1080p çözünürlük kalitesi ile internette rahatça dolaşarak sosyal medyanın tüm imkanlarından faydalanabilecek, oyun oynayıp film izleyebilecek, alışveriş yapıp kişisel maillerinizi kontrol edebilme ayrıcalığına ulaşacaksınız.

Tek Bir Cihaz, Sayısız Özellik!

Android 4.0 İşletim Sistemi, Cortex-A8 İşlemci ve 4GB Dahili Bellek ile donatılmış olan Android TV Box Multimedia Oynatıcı, sahip olduğu özellikler ile kullanıcılarına benzersiz bir eğlence deneyimi yaşatıyor. 1 GD DDR3 ve 4GB NAND Flash İşletim Sistemi, 2 adet USB girişi, 1 adet mini USB girişi, 1 adet HDMI girişi, Ethernet Bağlantısı, SD/MMC Kart Okuyucu, Wi-Fi Bağlantı ve Bluetooth özelliklerini barındıran Android TV Box, teknik donanımı ile fark yaratıyor. MP3, AAC, OGG, FLAC ses formatını, MKV, MPEG, MPG, MP4, AVI, DIVX, XVID, RMVB, VOB, DAT video formatını ve JPEG, BMP, PNG, GIF resim formatını destekleyen Android TV Box, kullanıcıların yeni eğlence merkezi olacak.

Fly Mouse ile Eğlenceye Hükmedin!

Android TV Box Multimedia Oynatıcı’nın, kusursuz bir tasarıma sahip olan hareket sensörlü Fly Mouse kumandası ile televizyon karşısında benzersiz bir eğlence deneyimi yaşayacaksınız. Harekete duyarlı ve oldukça kullanışlı olan Fly Mouse ile yerinizden kalkmadan klavye kullanabilecek, kumandayı ekrana doğrultarak fare imleci ile televizyona adeta hükmedeceksiniz. Her yaştan insanın rahatça kullanabileceği Fly Mouse kumanda ile Android TV Box’un sınırsız eğlence dünyasını keşfedeceksiniz.

 Benzersiz Bir Sosyal Medya Ayrıcalığı!

Kolay kullanımı, kurulumsuz yapısı, binlerce ücretsiz uygulaması ile yeni eğlence merkezi haline gelecek olan Android TV Box Multimedia Oynatıcı ile benzersiz bir sosyal medya deneyimine erişeceksiniz. Android TV Box Multimedia Oynatıcı cihazını televizyona bağlayıp ağ bağlantısını gerçekleştirdikten sonra internette rahatça gezinebileceksiniz. Film izleyip elektronik postalarınızı kontrol edebilmenin yanı sıra, son yıllarda adeta bir fenomen haline gelen Facebook ve Twitter’ı dilediğinizce kullanacak ve Youtube, Vimeo, Dailymotion gibi popüler video izleme sitelerinde keyifli vakit geçirme ayrıcalığına da sahip olacaksınız.

Yazan 05 Mart 2013 Salı. Kategori Donanım, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME