Elif Karagöl Doygun

bircomTürkiye’nin önde gelen iletişim teknolojileri şirketlerinden Bircom, deneyimli isimlerle kadrosunu güçlendirmeyi sürdürürken, Elif Karagöl Doygun, Müşteri Deneyimi, Kalite ve Süreç Müdürü olarak atandı.

Profesyonel kariyerine Türkiye’nin ilk servis sağlayıcısı Tr.net’te başlayan Doygun, burada Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak satıştan tahsilata ve raporlama sisteminin yapılandırılmasına kadar çok geniş bir yelpazede çalışmalar yürüttü. Sonrasında Koç.net Ankara ofisine devlet ihalelerinden sorumlu Key Account Manager olarak atanan Doygun, bu görevinde gösterdiği başarıların ardından firmanın İstanbul merkezine geçerek çok sayıda başarılı VPN, WAN ve IP Telephony projelerine imza attı. OSS/BSS sistemlerinin kurgusu ve işleyişine katkısı dolayısı ile Süreç Yönetimi Proje Yöneticiliği’ne atandıktan sonra başarılı bir süreç yapılandırma ve değişim yönetimi gerçekleştirdi.

Lisans eğitimini ODTÜ İİBF Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlayan Doygun, çeşitli internet sitelerinde köşe yazarlığı yapmış, amatör tiyatro grupları için oyun yazarlığı ve editörlük çalışmaları gerçekleştirmiştir. Halen üç kuşak Türk kadının öyküsünü konu edinen ilk romanı üzerinde çalışmaktadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde pek çok ünlü oyuncu ve müzisyenden şan ve sahne sanatları dersleri alan Doygun, ‘Actor Studio Diplom’ sahibidir.

Yazan 31 Mayıs 2013 Cuma. Kategori Kariyer, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME