Elmasepeti.com’dan Çapraz Çanta!

elmasepeti  çapraz askılı çantaYaz dönemi sona eriyor ve okullar açılıyor… Elmasepeti.com, öğrencileri özel tasarımlı teknolojik bir çantayla buluşturuyor. Çapraz askısıyla klasik çanta formatlarından enerjik bir duruşla sıyrılan Incase Nylon Sling Back Çapraz Askılı Sırt Çantası, hem teknolojik ekipmanlarınızı hem de ders kitaplarınızı güvenle saklayıp taşımanızı sağlıyor. Bu özel tasarımlı çantaya, KDV dahil 149.90 liraya elmasepeti.com’dan ulaşılabiliyor.

Elmasepeti.com’dan teknoloji tutkunu ve stil sahibi öğrencilere müjde! Okullar açılırken öğrencilerin, Macbook, iPad, iPhone ve iPod Touch gibi teknolojik cihazlarını kolayca taşıyabilmeleri için özel olarak tasarlanan Incase Nylon Sling Back Çapraz Askılı 15-inç MacBook Pro Sırt Çantası satışa sunuldu.

İlk bakıştaki geleneksel görünümüne karşın özel tekli çapraz tasarımıyla, klasik iki askılı çanta formlarından sıyrılıp, dinamik ve enerjik bir kullanım hissiyatı sağlayan Incase Nylon Sling Back, böylelikle daha konforlu ve ergonomik bir çanta çözümü sağlıyor.

15 inç Macbook ve aynı boyutlardaki diğer taşınabilir bilgisayarlarınıza ek olarak iPad için özel bir cebe sahip olan Incase Nylon Sling Back, iPhone ve iPod’larınızı da unutmuyor ve fermuarlı bir cep ile teknolojik ekipmanlarınızı tek bir çantada güvenle taşımaya olanak tanıyor.

Yastıklı arka panel ve omuz askısı sayesinde, çantanın ağırlığı ne kadar artarsa artsın, öğrencilere ergonomik bir deneyim sunan çantalar, ayrıca kötü hava koşullarına da uygun geliştirildi. Naylon yapısı sayesinde içerisindeki cihazları koruyan Incase Nylon Sling Back, mor, kırmızı ve siyah gibi farklı renkleriyle her türlü zevke de hitap ediyor.

Ürün KDV dahil 149.90 liraya elmasepeti.com ziyaretçilerini bekliyor…

Yazan 02 Eylül 2013 Pazartesi. Kategori Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME